Merdivenler bile tıklım tıklımdı!

2002 yılında kurulan ve Türkiye’de büyük bir üne kavuşan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası geçtiğimiz yıllarda düzenlediği ve büyük ilgi gören Film Müzikleri Konseri'ni bu yıl yine gerçekleştirdi. Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi'nde merdiven boşluklarının bile dolduğu konserde Eskişehirliler keyifli bir akşam geçirdiler.

Merdivenler bile tıklım tıklımdı!
banner14
banner60

Her hafta sahnelediği başarılı performanslar ile sanatseverlere müzik dolu akşamlar yaşatan Senfoni Orkestrası, bu hafta yine unutulmayacak bir konsere imza attı. Geçtiğimiz yıllarda düzenlenen ve orkestra şefi Patrick Souillot'un Star Wars filmindeki ışın kılıcıyla sahneye çıktığı konser, gelen talep ile tekrar Eskişehirlilerle buluştu. Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen konserde sanatseverler 1200 kişilik salonda merdiven boşluklarını bile doldurdu. Star Wars, James Bond, Görevimiz Tehlike gibi dünyaca ünlü filmlerin müziklerini seslendiren Senfoni Orkestrası, konser sonunda Eskişehirliler tarafından ayakta alkışlandılar.  
Orkestranın aynı konseri Bilecik'te de vereceğini belirten Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, Eskişehirlilerin yıllardır gösterdiği ilgiyi Bilecik'te de gördüklerini ifade ettiler. Bilecik'te satışa çıkan biletlerin 3 gün içerisinde tükendiğinin altını çizen yetkililer, Senfoni Orkestrası'nın bu gibi özel konserleri farklı kentlerde verebileceğini belirttiler. 

 

banner44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24

banner25

banner29

banner31

banner34

banner30

banner28

banner23

banner27