banner1

Mustafa Komar şoförleri unutmadı

MHP Odunpazarı İlçe Başkanı Mustafa Komar 30 Kasım Dünya Şoförler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Mustafa Komar şoförleri unutmadı
banner14
banner60

MHP Odunpazarı İlçe Başkanı Sayın Mustafa Komar 30 Kasım Dünya Şoförler Günü olması münasebetiyle yazılı bir mesaj yayımlayarak, Tüm şoförlerin gününü kutladı.

“Kendilerini çevreleyen olumsuzluklara rağmen şoförlerimiz, şikayet etmeden, işlerini en iyi şekilde yapıp, çok önemli bir hizmeti yerine getiriyorlar” diyerek Türk şoför esnafının her bir ferdinin fedakar ve sorumlulukla işlerini yaptığını belirten Başkan Komar, açıklamasını şöyle sürdürdü;

“Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk “Türk şoförü en asil duyguların insanıdır” diyerek, bu camianın hissiyatını en iyi şekilde dile getirmiştir. Bugün şoförlerimiz, gece demeden, gündüz demeden, hayat ve yol şartları her ne durumda olursa olsun, can taşıyorlar, yük taşıyorlar, büyük emek sarf edip, ailelerinin nafakasını sağlıyorlar.
Bir çoğu işi gereği, canı gibi sevdiği evlatlarından, kısacası ailesinden uzakta, aracının göğsüne koyduğu resimlerle hasretini gideriyor, onlara kavuşacağı günü iple çekiyor. Şoförlerimiz yükünün yanı sıra, dert de taşıyorlar.

Zor koşullar altında, helal kazanarak, hayatlarını devam ettiriyorlar. Kendilerini çevreleyen olumsuzluklara rağmen şikayet etmeden, işlerini en iyi şekilde yapıp, çok önemli bir hizmeti yerine getiriyorlar.

Bu vesileyle tüm şoför camiamızın, esnaflarımızın 30 Kasım Dünya Şoförler Günü’nü, tüm kalbi duygularımla kutluyorum” dedi

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2019, 09:24
banner44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24

banner25

banner28

banner29

banner30

banner21

banner31

banner17

banner22

banner18

banner20

banner26

banner34

banner23

banner27