O caminin kalorifer sistemi yenilendi

Odunpazarı Belediyesi, vatandaşlardan gelen talep üzerine Gültepe Mahallesinde bulunan Ayşe Persak Camisi’nin kalorifer sistemini yeniledi. Kalorifer sistemi yenilen Ayşe Persak Cami cemaati ise cami duvarına astıkları pankart ile Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’a teşekkür etti. 

O caminin kalorifer sistemi yenilendi
banner14
banner60

Odunpazarı Belediyesi camilerde gerçekleştirdiği bakım ve çevre düzenleme çalışmalarına Gültepe Mahallesinde bulunan Ayşe Persak Camisi ile devam etti. Odunpazarı Belediyesi ekipleri, vatandaşlardan gelen talep doğrultusunda Ayşe Persak Camisinin kalorifer sistemini yenileyerek, daha iyi bir ibadet ortamı sağladı. Ayşe Persak Camisinin cemaati ise ısıtma sistemlerini yenileyen Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’a astıkları pankart ile teşekkür etti.

Konuyla ilgili açıklama yapan Odunpazarı Belediyesi yetkilileri, Ayşe Persak Cami cemaatinden caminin yeterince ısınmadığı ısıtma sisteminin yenilenmesi gerektiği yönünde talepler geldiğini söyledi. Vatandaşların talepleri doğrultusunda ısıtma sistemini yenilendiğini belirten yetkililer, “Ayşe Persak Camisin ısınmadığı yönünde şikâyetler geliyordu. Yapılan incelemede caminin ısıtma sisteminin borularının çürüdüğü ve artık kullanılamaz hale geldiği tespit edildi. Bunun üzerine cemaatimizi mağdur etmemek adına Odunpazarı Belediyesi olarak camimizin merkezi ısıtma sistemini yeniden yaptırdık” dedi.

Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2020, 12:50
banner44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24

banner25

banner29

banner31

banner34

banner30

banner28

banner23

banner27