banner1

Toplu sözleşme imzalandı

Büyükşehir Belediyesi, ESKİ Genel Müdürlüğümü ve KESK’e bağlı TÜM BEL SEN arasında toplu sözleşme imzalandı. Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleşen imza töreninde konuşan Başkan Büyükerşen, sözleşmenin tüm çalışanlara hayırlı olmasını diledi.

Toplu sözleşme imzalandı
banner14
banner60

Büyükşehir Belediyesi, ESKİ Genel Müdürlüğümü ve KESK’e bağlı TÜM BEL SEN arasında Sosyal Denge Sözleşmesi imzalandı. Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleşen imza törenine Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, ESKİ Genel Müdürü Suat Balcı, TÜM BEL SEN Genel Başkanı Erdal Bozkurt, TÜM BEL SEN Şube Başkanı Ergun Uzun, CHP’li meclis üyeleri ve çok sayıda personel katıldı. 
Sosyal denge tazminatının 5 yıllık bir süreyi kapsayacağını belirten Başkan Büyükerşen, sözleşmenin tüm çalışanlara hayırlı olmasını diledi. Büyükerşen “Kanunun öngördüğü en yüksek seviyeden bu tazminatı personelimize veriyoruz. Bu zammı en yüksek seviyeden vermek bizim boynumuzun borcudur. Gönül ister ki bu zamları çok daha yüksekten verebilelim. 1136 personelimizin faydalanacağı bu sözleşmeden, personellerimiz aylık 1240 lira brüt, 1045 lira net kazanç sağlayacaklar. Bu sözleşmenin tüm personelimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi. 
Törenin ardından TÜM BEL SEN Genel Başkanı Erdal Bozkurt ve belediye çalışanları Başkan Büyükerşen’e teşekkür ettiler. 


 

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2019, 18:47
banner44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24

banner25

banner28

banner29

banner30

banner21

banner31

banner17

banner22

banner18

banner20

banner26

banner34

banner23

banner27