Kılıçdaroğlu peygamber soyundan geliyor

CHP’li Yıldırım Kaya: “Kemal Kılıçdaroğlu peygamber soyundan geldiğini de kimseye anlatmaz. Sayın Tayyip Erdoğan'ın böyle bir geçmişi olsa kitaplar basar, bildboardları donatırdı.”

Kılıçdaroğlu peygamber soyundan geliyor

Katıldığı bir televizyon programında konuşan CHP Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya, 'Genel başkanımızın bir huyu var 'Bu konuyu ben yaptım' diye anlatmıyor. Umreye gittiğini de kimse bilmez, anlatmaz çünkü. Peygamber soyundan geldiğini de kimseye anlatmaz. Sayın Tayyip Erdoğan'ın böyle bir geçmişi olsa kitaplar basar, bildboardları donatırdı' dedi. 

'Genel başkanımızın dedesinin Alaşehir'de türbesi var' diyen Kaya, 'Ben ziyaret ettim. Ben de orada öğrendim genel başkanımız anlatmadı. Genel başkanımızın umreye gittiğini de rahmetli Oğuzhan Asiltürk'ten öğrendim. 'Genel başkanınızın umreye gittiğini, Kâbe'de gözünden şarıl şarıl yaşlar aktığını bilir misiniz? Ben bilirim ama' dedi. Bunları biz konuşmuyoruz CHP'yi inançlar konusunda eleştirebilecek çok az sayıda insan vardır. İmam hatiplerin açılışı, Diyanet'in açılışı CHP'yledir' ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2022, 14:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner25

banner26

banner21

banner31

banner28

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner30

banner23

banner27