Andorra maçına hazırlanıyorlar

Ümit Milli Takımımız, 4 Eylül Cuma günü Andorra ile oynayacağı 2021 U21 Avrupa Şampiyonası Grup Eleme maçının hazırlıklarına TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde yaptığı antrenmanlarla devam ediyor.

Andorra maçına hazırlanıyorlar

 Yoğun bir tempoda çalışmalarını sürdüren Ümit Milli Takımımız, Avrupa Şampiyonası Grup Elemeleri'nde kalan maçlarını İngiltere ile 13 Ekim 2020'de deplasmanda, 13 Kasım 2020'de Avusturya ve 17 Kasım 2020'de Kosova ile kendi sahasında oynayacak.

Ayrıca, Ümit Milli Takımımızın bugün yapılan antrenmanını TFF Başkanı Nihat Özdemir, 1. Başkan Vekili, İcra Kurulu Üyesi, FIFA, UEFA İlişkileri ve Dış İlişkiler Sorumlusu Servet Yardımcı, Başkan Vekili, İcra Kurulu Üyesi, Mali İşler ve Kulüp Lisans İşleri Sorumlusu Erhan Kamışlı, Başkan Vekili, İcra Kurulu Üyesi, 1. Lig - 2. Lig - 3. Lig Kulüpleri Sorumlusu Yılmaz Büyükaydın, A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş ve TFF Genel Sekreteri Kadir Kardaş ziyaret ederek Ümit Milli Takım Teknik Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Tolunay Kafkas ve oyunculara başarı dileklerinde bulundular.

Ümit Milli Takımımızın Andorra maçı aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi:

Kaleciler: Batuhan Ahmet Şen (Hekimoğlu Trabzon), Muhammet Taha Tepe (Trabzonspor A.Ş.), Ersin Destanoğlu (Beşiktaş A.Ş.)

Defans: Erdoğan Kaya (Beşiktaş A.Ş.), Bünyamin Balcı (FRAPORT-TAV Antalyaspor), Hüseyin Türkmen (Trabzonspor A.Ş.), Atakan Gündüz (Trabzonspor A.Ş.), Kerem Kalafat (Giresunspor), Ravil Tagir (Altınordu), Cemali Sertel (Medipol Başakşehir FK), Rıdvan Yılmaz (Beşiktaş A.Ş.), Fatih Kuruçuk (Fatih Karagümrük A.Ş.)

Orta Saha: Erkan Süer (Galatasaray A.Ş.), Ali Kaan Güneren (Akhisarspor), Taha Tunç (Trabzonspor A.Ş.), Kerem Atakan Kesgin (Demir Grup Sivasspor), Berat Ayberk Özdemir (Gençlerbirliği), Berkay Özcan (Medipol Başakşehir FK), Doğukan Sinik (FRAPORT-TAV Antalyaspor), Ömer Faruk Beyaz (Fenerbahçe A.Ş.), Berkan İsmail Kutlu (Aytemiz Alanyaspor), Oğulcan Ülgün (Altınordu)

Forvet: Güven Yalçın (Beşiktaş A.Ş.), Halil İbrahim Dervişoğlu (Brentford FC), Metehan Güçlü (Valenciennes FC), Rahmi Anıl Başaran (Trabzonspor A.Ş.), İlker Karakaş (Gençlerbirliği)

Ümit Milli Takım Teknik Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu: Tolunay Kafkas

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24

banner25

banner29

banner21

banner31

banner17

banner22

banner18

banner20

banner26

banner34

banner30

banner28

banner23

banner27