banner116

“Ayrılık” isimli oyun perde dedi

Odunpazarı Belediye tiyatrosu dolu dolu geçirdiği tiyatro sezonun sonuna doğru bir yeni oyunla daha perde açtı.

“Ayrılık” isimli oyun perde dedi
banner115

Odunpazarı Belediye Tiyatrosu Behiç Ak’ın yazdığı Elçin E. Karaahmet’in yönettiği “Ayrılık” isimli oyun Hasan Polatkan Kültür ve Sanat Merkezi’nde seyirci ile buluştu. Anıl Ateş Işık’ın sahne tasarımını, Çiğdem Öztürk’ün kostüm tasarımını üstlendiği oyunda Kıvanç Pehlivanoğlu ve İlknur Nazlı oyuncu olarak yer alıyor.

“Ayrılık” isimli oyunun ilk gösterimine Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’un yanı sıra çok sayıda tiyatro sever katıldı.

Oyunu büyük bir beğeni ile izleyen Başkan Kurt, Odunpazarı Belediye Tiyatrosu’nun değerli bir iş yaptığını söyledi. Tiyatro Ekibini tebrik eden Başkan Kurt, “Eskişehir’e yeni bir tiyatro anlayışı getirmek istedik ve amacımıza ulaştık. Yarınlardan umudu kesmemek için tiyatronun devam etmesi ve ayakta kalması için çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmemiz gerekiyor. Büyük bir emek ile bu oyunu hazırlayan tiyatrocu arkadaşlarımı tebrik ediyorum” dedi.

Oyun dört yıl evli kaldıktan sonra boşanmış bir çiftin 1 yıl 13 gün sonra adamın kadının kapısına gelmesiyle başlar. Sınıf farkı ve eğitim durumu fark etmeksizin her çiftin kendinden bir parça bulabileceği, salt kadın-erkek ilişkisinin gözler önüne serildiği tek perde komedi oyunu olan Ayrılık, bu sezon 18 Nisan da Hasan Polatkan Kültür Merkezinde saat 20.00 de perde açıyor olacak. Oyun, Ekim ayı itibariyle yeni sezonda da seyirciyle buluşmaya devam edecektir.

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2019, 16:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30