Başkan Ünlüce'den Kurban Bayramı mesajı

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce, yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle bir tebrik mesajı yayımladı.

Başkan Ünlüce'den Kurban Bayramı mesajı
banner127

Başkan Ünlüce, mesajında şu ifadelere yer verdi: 

“Kıymetli hemşehrilerim; Dayanışma ve yardımlaşmanın ön plana çıktığı, birlik ve beraberliğin pekiştiği, birbirimize sımsıkı sarılacağımız bir Kurban Bayramı’na daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

İnsanlığın içinde bulunduğu savaşlar, acılar ve gözyaşları hepimizi düşündürse de; bayramlarımızın birlik ve beraberlik çağrısına kulak vermeye her zamankinden daha fazla ihtiyacımız olduğunu unutmamalıyız.

Bayram paylaşmaktır, dayanışmadır. Rengârenk şekerlerle çocukları kapıda bekleyen büyüklerimizdir. Sofralarda bereket, hanelerde huzur demektir.

Özellikle ülke olarak içerisinde bulunduğumuz ekonomik sıkıntılar, yaşanan derin yoksulluk hepimize bu bayramda önemli bir görev yüklüyor.

Bayram vesilesiyle komşularımızdan ve sokağımızdan başlayarak uzanan her eli tutmalı, zor günlerde birbirimizin yanında olduğumuzu en güçlü şekilde hissettirmeliyiz.   

Kurban Bayramımızın Yunus gönüllü, sevgi ve hoş görünün simgesi güzel şehrime, ülkemize, İslam Âlemine ve insanlığa barış, huzur, bereket getirmesini diliyorum.

Sevdiklerimizle bir arada olmanın kıymetini bileceğimiz nice mutlu bayramlara…"

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30