banner116

Çiftçilere yönelik zirai eğitimler törenle sona erdi

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ve TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi iş birliğiyle çiftçilere ve tarımsal üretime ilgi duyan vatandaşlara yönelik düzenlenen zirai eğitimler, düzenlenen kapanış eğitimleri ve törenle tamamlandı.   

Çiftçilere yönelik zirai eğitimler törenle sona erdi
banner115

 Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin Tarımsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı aracılığı ile kent merkezi ve kırsal ilçelerdeki çiftçi ve üreticilere yönelik eğitim çalışmaları sürüyor. Eskişehir’in kırsal ilçelerinde faaliyet gösteren çiftçilere ve tarımsal üretime ilgi duyan vatandaşlara, zirai eğitimler aldırılarak eksik olduklarını düşündükleri ya da merak ettikleri alanlarda kendilerini geliştirmelerini amaçlayan 2023 yılı eğitim programı tamamlandı.

 Büyük ilgi gören eğitimlerin kapanış oturumları Büyükşehir Belediyesi Taşbaşı Kültür Merkezi Kırmızı Salon’da gerçekleştirildi.

 Ziraat Mühendisi Ali Turan’ın “Sebze Yetiştiriciliği” ve Ziraat Mühendisi İsmail Dağtekin’in “Aşılama ve Budama” konulu sunumlarıyla tamamlanan eğitimlere Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili M. Recai Erdir, Genel Sekreter Yardımcısı Senem Ekinci, bürokratlar, Ziraat Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi Başkanı Levent Özbunar, çiftçiler, vatandaşlar ve yıl boyunca eğitimleri gerçekleştiren eğitmenler katıldılar.

 Sunumların tamamlanmasının ardından eğitimlere verdikleri katkı nedeniyle Ziraat Yüksek Mühendisleri Mustafa Çakmak, Fatih Fidantemiz ve Oğuzhan Ulucan, Ziraat Mühendisleri Gözdenur Öz, Çiğdem Canbolat, Hasan Çakıllı, Semir Turuşkan, İbrahim Ufuk Şahan, İsmail Dağtekin, Ali Turan ve Tuğrul Kaya, Dr. Nihal Can Ağırbaş ve Ziraat Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi Başkanı Levent Özbunar’a Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili M. Recai Erdir ile Genel Sekreter Yardımcısı Senem Ekinci tarafından teşekkür plaketi ve teşekkür belgeleri takdim edildi.

 Düzenlenen etkinlik çektirilen fotoğrafla tamamlandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30