Gençler Avrupa fırsatlarını tanıyor

Tepebaşı Belediyesi Gençlik Merkezleri, gençlerin Avrupa fırsatlarını tanımaları amacı ile faaliyetlerini sürdüren Eurodesk ağının temas noktası olarak gerçekleştirdiği bilgilendirme toplantılarını sürdürüyor.

Gençler Avrupa fırsatlarını tanıyor
banner127

Avrupa Dayanışma Programı hakkında 19 Mayıs Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirilen son bilgilendirme toplantısına da gençlerin ilgisi yoğun oldu. Yaklaşık 40 katılımcı ile gerçekleştirilen toplantıda gençlik merkezi çalışanları, gençlere Avrupa'da 1 yıla kadar nasıl gönüllülük yapabilecekleri hakkında bilgilendirme yaptı. Programın avantajları, nasıl proje bulunabileceği, başvuruları esasları ve kabul aldıktan sonra yapılması gereken işlemler gibi konuların ele alındığı toplantıda gençlere kapsamlı bilgiler verildi. Avrupa Dayanışma Programı, gençleri 1 sene boyunca tamamen ücretsiz biçimde Avrupa'da gönüllülük yapabilmelerini sağlıyor.


18-30 yaş arası gençlerin katılabildiği programa dair bilgilendirme toplantılarından haberdar olmak isteyen gençler, sosyal medya hesapları üzerinden Tepebaşı Belediyesi Gençlik Merkezleri’ni takip edebiliyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30