banner116

Kadir Bıyık mazbatasını aldı

Çifteler'in yeni Belediye Başkanı Kadir Bıyık Mazbatasını aldı.

Kadir Bıyık mazbatasını aldı
banner115

Çifteler'in yeni Belediye Başkanı Kadir Bıyık Mazbatasını aldı.

Çifteler'de 31 Mart seçimlerini zaferle tamamlayan Kadir Bıyık mazbatasını bugün Çifteler İlçe Adliyesinde aldı.  Cumhur İttifakının adayı olarak seçimlere giren Bıyık Çifteler halkınında ilgisi oldukça yoğundu.

Kadir Bıyık yaptığı konuşmasında "Zor ve meşakatlı bir mücadelenin ardından Allah'ın izni ve Çifteler halkınında desteği ile başarıya ulaştık. Bizlerle birlikte mücadele eden herkese çok teşekkür ederim. Çifteler'de Cumhur ittifakı kazandı. Bu zamana kadar burada başkanlık yapan Metin Başkanımıza teşekkür ederim. Devlette devamlılık esastır. Bu bir bayrak yarışıdır. Yarım kalan işleri varsa tamamlamak bize düşer. Vaat ettiğimiz yeni projelerimizi de hayata geçireceğiz. Kazanan Çifteler oldu. Bize destek olan herkese teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.

Düzenlenen törene MHP Eskişehir İl Başkanı İsmail Candemir, MHP Tepebaşı İlçe Başkanı Uğur Yüceses ve AK Partili yöneticiler, ESMİAD Başkan Yardımcısı Abdullah Onur Aydın, MHP Hukuk Komisyonu Kurulu Başkanı Serhat Yener ve İlçe Teşkilatları ve Çifteler halkı katıldı.

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2019, 21:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30