Kastamonu'dan misafirler vardı

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Eskişehir’e gelen Kastamonu Daday Belediye Başkanı Hasan Fehmi Taş, Büyükşehir Belediyesi’ne nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Yılmaz Büyükerşen’in çalışmalarına hayran olduğunu ifade eden Taş Eskişehir’de olmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.

Kastamonu'dan misafirler vardı
banner127

Belediye başkanlarının Türkiye’nin dört bir yanındaki şehirlerden Eskişehir’e ziyaretleri devam ediyor. Son olarak Kastamonu Daday’da önemli çalışmalara imza atan Hasan Fehmi Taş, çeşitli temaslarda bulunmak üzere geldiği Eskişehir’de, Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti.

Genel Sekreter Ayşe Ünlüce’nin kabul ettiği Hasan Fehmi Taş, Yılmaz Büyükerşen hayranı olduğunu belirterek, Eskişehir’de bulunmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade etti. Taş “Üniversite yıllarında eğitime verdiği büyük katkıların yanı sıra Eskişehir halkının takdiriyle 1999 yılından beri aralıksız seçilen Sayın Büyükerşen, bizlerin her zaman örnek aldığı önemli bir büyüğümüzdür. Kendisinin çalışmalarını yakından takip eden biri olarak bu şehirde yapılanların gerçekten çok kıymetli olduğunu düşünüyorum. Eskişehir eğer diğer Anadolu şehirlerinden farklıysa, turist çekiyorsa, gençler bu şehirde okumak için can atıyorsa bu Sayın Yılmaz Büyükerşen ve ekibinin sayesindedir” dedi. 

Kastamonu’nun küçük ama çok şirin bir kent olduğunu ifade eden Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce ise yerel yönetimler arası işbirliklerine büyük önem verdiklerini belirterek, Hasan Fehmi Taş’a nazik ziyareti dolayısıyla teşekkür etti.
 

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2020, 01:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30