Muhtarlar müzeleri gezdi

19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle Büyükşehir Belediyesi'ne ait müzeler ve merkezler muhtarlara kapılarını ücretsiz olarak açtı. Aileleri ile birlikte 19 Ekim'i Eskişehir'i gezerek değerlendiren muhtarlar, Büyükşehir Belediyesi'ne teşekkür ettiler. 

Muhtarlar müzeleri gezdi
banner127

19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesi, Kurtuluş Müzesi, Cam Sanatları Müzesi, Hayvanat Bahçesi, Bilim Deney Merkezi, Sabancı Uzay Evi ve Masal Şatosu kapılarını tüm muhtarlar ve ailelerine ücretsiz olarak açtı. Kendilerini unutmadıkları için Büyükşehir Belediyesi'ne teşekkür eden muhtarlar, aileleri ile birlikte keyifli bir gün geçirdiler.

Ayrıca Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen de yayınladığı bir mesaj ile muhtarların bu özel gününü kutladı. Büyükerşen mesajında "İnsani ve vicdani sorumluluk bilinciyle bizler ile halkımız arasında köprü görevi gören, hemşehrilerimize hizmet yolunda en büyük destekçilerimiz olan muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü'nü kutluyor, selam ve sevgilerimi iletiyorum" dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2019, 22:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30