Musa Göçmen'den dev performans!

Çocuklara müziği sevdirmek için birbirinden özel konserlere imza atan Musa Göçmen, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesiyle Eskişehir’de unutulmayacak bir konsere daha imza attı.

Musa Göçmen'den dev performans!
banner127

Senfoniyle dinleyiciyi bir bütün haline getiren konserde çocuklar ebeveynleri ile birlikte gönüllerince eğlendiler. Başkan Büyükerşen’in de katıldığı konser sonunda tüm çocuklar sahneye çıkarak orkestra ile birlikte İzmir Marşı’nı seslendirdiler. 
Dünya’nın dört bir yanında verdiği konserler ile ülkemizi başarıyla temsil eden besteci orkestra şefi Musa Göçmen, Eskişehirli çocuklar için muhteşem bir konsere imza attı. Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen konserde yüzlerce çocuk ve ebeveynleriyle interaktif bir performans sergileyen Göçmen, tüm dünya çocuklarının bayramını kutladı. 
Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’in de katıldığı konserde çocuk şarkılarının yanı sıra halaylar ve halk oyunları parçalarını da orkestra ile seslendiren Göçmen, konser sonunda tüm çocukları sahneye davet ederek tüm salonla birlikte İzmir Marşı’nı seslendirdi.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30