Odunpazarı’ndan kitap desteği

Belediyeler arası dayanışmaya da önem veren Odunpazarı Belediyesi, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’un talimatı ile Dazkırı, Saltukova,Bakacakkadıve Pertek Belediyelerine kitap gönderdi. 

Odunpazarı’ndan kitap desteği

23 kütüphane ve yaklaşık 80 bin kitap ile Eskişehir halkına hizmet veren Odunpazarı Belediyesi, kardeş belediyelerinin kütüphanelerine de katkıda bulunuyor. Belediyeler arası dayanışmaya da önem veren Odunpazarı Belediyesi, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’un talimatı ile Dazkırı, Saltukova,Bakacakkadıve Pertek Belediyelerine kitap gönderdi. 

Odunpazarı’nda çeşitli mahallelerde kurduğu 23 kütüphane ile dikkatleri üzerine çeken Odunpazarı Belediyesi, belediyeler arasındaki dayanışmayı da sürdürüyor. Bu kapsamda örnek çalışmalara da imza atanOdunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, son olarak Odunpazarı Belediyesi’nin kardeş belediyeleri Afyon Dazkırı, Zonguldak Saltukova veBakacakkadıile Tunceli Pertek Belediyeleri ile dayanışmak için düğmeye bastı. Başkan Kurt’un talimatı ile 4 belediyenin kütüphanesine katkıda bulunmak için 1000’er adet kitap gönderildi. 

Dünya Edebiyatı ve Türk Edebiyatı Klasikleri ile Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümsüz eseri Nutuk’un da aralarında bulunduğu 1000 kitap, kardeş belediyelere gönderilmek üzere yola çıktı. Bu kitapların Dazkırı, Saltukova, Bakacakkadı ve Pertek halkına hayırlı uğurlu olmasını dileyen Odunpazarı Belediyesi yetkilileri, belediyelere arası dayanışmanın önemine dikkat çekti. Odunpazarı Belediyesi tarafından gönderilen kitapların belediyelerinin kütüphanelerine ciddi katkı sunacağını belirten yetkililer, kardeş belediyelerin yanı sıra diğer belediyelerle de dayanışmayı sürdüreceklerini kaydetti. 


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner25

banner26

banner21

banner31

banner28

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner30

banner23

banner27