Öğrencilerden “Satın alma sahiplen” çağrısı

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Öğrenci Topluluğu, Odunpazarı Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevini ziyaret etti. Bakımevi’nde bulunan kedi ve köpeklerle ilgilenen öğrenciler, vatandaşlara “satın alma sahiplen” çağrısı yaptı.

Öğrencilerden “Satın alma sahiplen” çağrısı

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Öğrenci Topluluğu, Odunpazarı Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü Geçici Hayvan Bakımevi’ni ziyaret etti. Yaklaşık 30 öğrencinin katıldığı ziyarette, öğrenciler bakımevinde bulunan kedi ve köpeklerle ilgilendi. 

Bakımevini gezen öğrenciler, kedi ve köpekleri beraberlerinde getirdikleri mamalarla besledi. Uzunca bir süre kedi ve köpeklerle oyunlar oynayan öğrenciler, bakımevinden oldukça etkilendi.  

ÖĞRENCİLERDEN ‘SATIN ALMA SAHİPLEN’ ÇAĞRISI

Geçici Hayvan Bakımevi’nde hayvan refahına yönelik alt yapıyı çok beğendiklerini belirten öğrenciler, özellikle de canların üşümemesi için özel olarak hazırlanmış zeminden ısıtmalı bölmelerin ve hizmetlerin oldukça etkileyici olduğunu kaydetti. Öğrenciler, can dostlara verdiği kaliteli hizmetten dolayı Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’a teşekkür etti. Öğrenciler, vatandaşlara çağrıda bulunarak “satın alma sahiplen” dedi.  

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2022, 23:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner25

banner26

banner21

banner31

banner28

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner30

banner23

banner27