Vişnelik, vişne ağaçları ile anılacak

Daha önce gerçekleştirdiği çalışmalar ile katılımcı yönetim anlayışının başarılı örneklerini ortaya koyan Odunpazarı Belediyesi, bu kez de Vişnelik Mahallesi’ne vatandaşın isteği doğrultusunda vişne fidanları dikmeye başladı. 

Vişnelik, vişne ağaçları ile anılacak
banner127

Odunpazarı Belediyesi, Odunpazarı Kent Konseyi tarafından mahallelerde kurulan mahalle meclisleri ve mahalle muhtarları ile birlikte vatandaşların taleplerini değerlendiriyor. Son olarak, Odunpazarı Kent Konseyi Vişnelik Mahalle Meclisi ve Vişnelik Mahalle Muhtarlığı tarafından vatandaşlarının taleplerini alan Odunpazarı Belediyesi, vatandaşların isteği doğrultusunda mahalleye vişne fidanı dikiyor. 

Odunpazarı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, mahallede yer alan parklara ve isteyen vatandaşların bahçelerine vişne fidanları dikmeye başladı. Vişnelik Mahallesi’nin adına özel bir çalışma yaptıklarını belirten yetkililer, Vişnelik Mahallesi’nin vişne ağaçları ile anılacağını ifade etti. Vişne fidanı dikme çalışmasının Vişnelik Mahallesi’ne özel olduğunu vurgulayan yetkililer, diğer mahallelerde de farklı çalışmalar yapılacağını kaydetti. 
 

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2020, 17:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30