Yol ve kaldırım çalışmaları sürüyor

Tepebaşı Belediyesi ilçe genelindeki yol ve kaldırım çalışmalarına tüm hızıyla sürüyor. Ekiplerin birçok mahallede eş zamanlı olarak yaptığı asfalt çalışmaları birçok sokak ve caddede devam ediyor.

Yol ve kaldırım çalışmaları sürüyor
banner14

Tepebaşı Belediyesi ilçe genelindeki yol ve kaldırım çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Ekipler birçok mahallede eş zamanlı çalışma gerçekleştiriyor.

Tepebaşı Belediyesi, sorunsuz bir üstyapı amacıyla gerçekleştirdiği yol ve kaldırım çalışmalarını, kent merkezinin yanı sıra kırsal mahallelerde de sürdürüyor.

Ekiplerin birçok mahallede eş zamanlı olarak yaptığı asfalt çalışmaları; Hoşnudiye Mahallesi Altın Sokak, Çamlıca Mahallesi Atamtürk, Çobanlar, Yavuzbey ve Mede Sokak, Güllük Mahallesi Yüzügüllü, Tarlayüzü, Emir ve Basay Sokak, Aşağı Söğütönü Mahallesi’nde muhtelif sokaklar ile Şirintepe Mahallesi Örme, Söğüt ve Maraş Sokak’ta devam ediyor.

Ekiplerin kilit taş, bordür, karo ve kaldırım çalışmaları gerçekleştirdiği noktalar arasında ise Hoşnudiye Mahallesi İskender ve Altın Sokak, Kumlubel Mahallesi Yenibahçeli Sokak, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Yüceler Sokak, Şarhöyük Mahallesi Kızılpınar Sokak, Fatih Mahallesi Nimet Sokak, Yeşiltepe Mahallesi Huzurtepe ve Fatihler Sokak, Çamlıca Mahallesi İbrahimpaşa Sokak yer alıyor.

Üstyapı çalışmaları çerçevesinde yol iyileştirme, stabilize, freze ve mekanik serim çalışmaları da Aşağı Söğütönü, Alınca ve Muttalip mahallelerinde sürüyor.

Tepebaşı Belediyesi yetkilileri, üstyapı çalışmalarının belirlenen program çerçevesinde süreceğini bildirdi.

banner44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24

banner25

banner29

banner31

banner34

banner30

banner28

banner23

banner27