Yöneticilerimiz üzerine düşeni yapacaktır

Eskişehirspor Teknik Direktörü Coşkun Demirbakan, Cuma günü oynanacak olan Akhisarspor maçı öncesinde açıklamalarda bulundu.

Yöneticilerimiz üzerine düşeni yapacaktır
banner127

222Haber'den Berna Biçer'e konuşan 64 yaşındaki tecrübeli antrenör açıklamalarında, "Akhisarspor ile Cuma günü deplasmanda güzel bir karşılaşma oynayacağımızı düşünüyorum. Eskişehirspor bu ligdeki tüm maçlarına 3 puan için çıkar. Önce 1 puanı koruyalım daha sonra 3 puanı ararız düşüncemiz yok. Bizden önceki dönemde oynanan futbol ile bizim göreve geldiğimizden sonraki oynanan futbol çok farklı. Daha kontrollü ve teknik, taktik odaklı futbol oynamaya çalışıyoruz. Ben artık kaybettiğimiz maçtan sonra değil, kazandığımız maçtan sonra eleştirilmek istiyorum. Futbolcularımızı her geçen gün daha iyi tanıyoruz. Kendini geliştirmeye devam ediyorlar. Eksiklerini giderip, hatalarını azaltmaya çalışıyorlar. Her geçen gün çok daha iyiye giden bir Eskişehirspor görüyorum. Bizi yukarlara taşıyacak sonuçların alınacağı günlere çok yaklaştık diye düşünüyorum.

Ferhat Kiraz ve Kıvanç Karakaş’ın sportif sakatlıkları bulunuyor. Bu iki tecrübeli oyuncudan Akhisarspor deplasmanında faydalanamayacağız. Maça elbette 11 kişi çıkacağız. Sahaya kim çıkarsa çıksın elinden gelen mücadeleyi vereceğine inanıyorum.

Ben göreve geldiğim günlerde istifa eden ve bu sebeple tesislere uğramayan bir yönetici grubu vardı. Kongre süreci artık sona erdi. Artık bir yönetim kurulu var. Görev dağılımı da yapılmış. Yöneticilerimiz üzerine düşeni yapacaktır. Taraftarlarımız tribünde bu takım için elinden geleni yapacaktır. Futbolcularımız ve Teknik ekibimiz ne yapması gerektiğini biliyor. Birlik beraberlik sağlarsak bu sezon istediğimiz sonuçlara çok daha rahat ulaşırız. Son olarak taraftarlarımızdan da bir ricam olacak. Lütfen ‘Bizim çocuklar’ söylemini artık bir kenara bırakalım. Onlar artık çocuk değil genç. ‘Bizim gençler’ diyebilirsiniz" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2019, 02:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30