banner116

Aladdin artık gün sayıyor

Disney uyarlaması “Aladdin”in vizyon tarihi belli oldu

Film 24 Mayıs 2019 tarihinde ülkemizde vizyona girecek.

FRAGMANTIKLA İZLE

“Ateşten Kalbe Akıldan Dumana”, “Kapışma” ve “Sherlock Holmes” gibi filmlerle tanınan ve son olarak 2017 yılında “Kral Arthur: Kılıç Efsanesi” ile karşımıza çıkan başarılı İngiliz yönetmen Guy Ritchie’nin yönetmenliğini üstlendiği Disney uyarlaması “Aladdin”den yeni bir tanıtım videosu yayınlandı.

Merakla beklenen filmde genç delikanlı Aladdin'i “Jack Ryan” dizisi ile tanınan Mısırlı oyuncu Mena Massoud, masalın sevilen karakterlerinden lamba cinini Hollywood'un tanınan yüzlerinden Will Smith, Sultan'ın kızı ve Aladdin'in büyük aşkı Jasmine’i “Power Rangers”ın yıldızlarından Naomi Scott, Agrabah kentini Sultan'ın yönetiminden almaya çalışan kötü kalpli Jafar'ı Marwan Kenzari ve Sultan'ı ise “Legion” dizisinin Amahl Farouk'u Navid Negahban canlandırıyor.

Filmin konusu: Bir Disney klasiği olan Aladdin’in heyecan verici dünyasını keşfe çıkın. Aladdin, zamanını Agrabah şehrinde pazardan yiyecek çalarak geçiren fakir bir gençtir. Gecelerini, şehrin farklı bölgelerinde uyuyarak geçirirken, gündüzlerini ise hırsızlığa ayırmaktadır. Ancak yaşam tarzına rağmen aslında Aladdin'in altın gibi bir kalbi vardır. Onun macerası, tuhaf babası tarafından zorla evlendirilmeye çalışılan bir genç kızla tanıştığı zaman başlar. Bu genç kız aslında ülkenin sultanının kızı olan Prenses Jasmine'dir. Aladdin'in şansı, Harikalar Mağarası'ndan sihirli bir lamba aldığında aniden değişir. Bilmeden aldığı bu lambada, eğlenceye düşkün, neşeli ve 3 dileğini gerçekleştirme şansına sahip olan bir cin vardır. Aladdin'in lambanın cini sayesinde sevdiği kıza ulaşmaya çalışırken bilmediği şey ise Sultan'ın danışmanı Jafar'ın hem Aladdin hem de lamba için kendi planları olduğudur...

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 14:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30