Zlatan bağış kampanyası başlattı

Futbolun egoist çocuğu olarak bilinen Zlatan Ibrahimovic, İtalya'da koronavirüse karşı yardım kampanyası başlattı. Ibrahımovic, kendine has cümleleriyle yine herkesi kendine hayran bıraktı.

Zlatan bağış kampanyası başlattı
banner127

Milan forması giyen futbolcu Zlatan Ibrahimovic, dünyayı saran corona virüs salgınına karşı bağış kampanyası başlattı.

Kendisinin de bağış yapacağını açıklayan 38 yaşındaki futbolcu; "İtalya bana çok şey verdi ve bu dramatik zamanda, ben de bu sevdiğim ülkeye daha fazlasını geri vermek istiyorum. Benimle çalışan insanlarla birlikte hastaneler için bir bağış kampanyası başlatma ve iletişim gücümle birlikte mesajı yayma kararı aldım. Ciddi bir mesele bu ve ciddi bir yardıma ihtiyacımız var.  eslektaşlarımın gücüne, tüm profesyonel sporcuların ve küçük ya da büyük yardım yapmak isteyen herkese güveniyorum" diye konuştu.

Sıradışı açıklamalarıyla bilinen Zlatan Ibrahimovic, "Birlikte, bencil olmadan her gün bizim hayatımızı kurtarmaya çalışan doktorlara ve hastanelere yardım etmeliyiz. Haydi hep beraber corona virüse tekmeyi vuralım ve bu maçı kazanalım. Umutmayın, eğer virüs Zlatan'a gelmezse, Zlatan virüse gider" diyerek sözlerini noktaladı.

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2020, 02:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30