7 bilezik için katliam yaptılar!

Adana'da evde başlarından vurulmuş halde bulunan emekli çiftin ölümüyle ilgili gözaltına alınan 4 şüpheli adliyeye sevk edildi. Cinayeti itiraf eden bir şüphelinin hem emekli öğretmen Elif Atay'ın eski öğrencisi hem de öldürülen Mehmet Fevzi Atay'ın uzaktan akrabası olduğu ortaya çıktı.

7 bilezik için katliam yaptılar!

Tümenli Mahallesi'nde oturan Mehmet Fevzi (70) ve Elif Atay (69) çiftinden haber alamayan yakınları jandarmadan yardım istedi. Eve giren jandarma ekibi, Atay çiftini başlarından vurulmuş halde görünce sağlık ekiplerine haber verdi. Sağlık ekibi, emekli memur olan karı kocanın hayatını kaybettiğini belirledi. Jandarmanın evde ve cansız bedenler üzerinde yaptığı incelemede Elif Atay'a ait altın bileziklerin yerinde olmadığı belirlendi.

Jandarmanın çalışması sonucu silahı kullandığı belirlenen kişi tespit edildi. Gözaltına alınan zanlı Oğuzhan Ü. 3 arkadaşının yardımıyla birlikte cinayeti işlediğini itiraf etti. Oğuzhan Ü, öldürülen Mehmet Fevzi Atay'ın uzaktan akrabasıydı. Aynı zamanda Elif Atay'ın da eski öğrencisiydi. 4 zanlı daha önce de emekli çiftin evine sık sık gidiyordu. Zanlıların cinayetten bir gün önce de eve gittiği, bu sırada keşif yaptığı belirlendi.

Şüphelilerin ev boşken içeriye girip 7 altın bileziği aldıkları, bu sırada eve dönen Elif ve Mehmet Fevzi Atay ile karşılaşınca tabancayla vurarak öldürdükleri belirtildi.

Şüphelilerden 2'sinin emekli öğretmen Elif Atay'ın eski öğrencileri olduğu ayrıca Elif Atay'ın bir süre kanser tedavisi gördüğü ve hastalığı atlattığı öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner25

banner26

banner21

banner31

banner28

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner30

banner23

banner27