Gürbüz Güller'den Ahmet Ataç'a ziyaret

Alpu Belediye Başkanı Gürbüz Güller, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ile bir araya geldi.

Gürbüz Güller'den Ahmet Ataç'a ziyaret
banner14
banner60

Alpu Belediye Başkanı Gürbüz Güller Ahmet Ataç’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette iki başkan, belediyecilik çalışmaları ve projeleri ile kent ve ülke gündemi üzerine görüş alışverişinde bulundu.

Ziyarete ilişkin bir değerlendirmede bulunan Gürbüz Güller, “Bugün Ahmet Ataç Başkanımız ile hem görüştük hem de kendisinin engin fikirlerinden yararlandık. Belediyecilik çalışmaları üzerine konuştuk. Ahmet Başkan, belediyecilik konusunda bir duayen ve Alpu’ya yapabileceklerimiz, kazandırabileceklerimiz konusunda değerli görüşlerini aldım” diye konuştu.

Ev sahibi Ahmet Ataç ise ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek, “Gürbüz Başkan’ın şahsı ve başkanlığını hep takdir etmişimdir. Bu dönemde kazandığı seçim Alpu halkı ile birlikte bizleri de çok sevindirdi. Türkiye’nin içinde olduğu ekonomik kriz hali hepimizi olumsuz etkiliyor. Ekonomik sorunlar ile belediyecilik yapmak gerçekten zor. Fakat bu durum bizleri umutsuzluğa düşürmüyor; aksine daha fazla çalışıp daha iyi işler yapmak peşindeyiz ve bunu da başaracağız. İlçelerimizde CHP’li başkanların görevde olması bizlere güç katıyor. Gürbüz Başkan’ın da her zaman yanındayım, başarılarının devamını diliyorum” sözlerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2020, 23:58
banner44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24

banner25

banner29

banner31

banner34

banner30

banner28

banner23

banner27