banner1

Seyitgazi'de kanal temizliği yapıldı

Seyitgazi'de DSİ tarafından selden korunmak için yapılan 3 kilometre uzunluğundaki kanalın bakımından sorumlu olan Seyitgazi Belediyesi, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ile ortaklaşa kanal temizliği gerçekleştiriyor. Daha öncede ifade ettiği gibi birlikten hizmet doğduğunu ifade eden Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Tepe, desteği dolayısıyla Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'e teşekkür etti. 

Seyitgazi'de kanal temizliği yapıldı
banner14
banner60

Seyitgazi Belediyesi tarafından sivrisinek oluşumu ve kötü kokunun önüne geçebilmek için başlatılan kanal temizliğine Büyükşehir Belediyesi ekipleri de iş makineleri ile destek veriyor. Kanalın DSİ tarafından yapıldığını ancak temizlik sorumluluğunun kendilerinde olduğunu ifade eden Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Tepe "Bu mevsimde kanalda temizlik yapmadığımız takdirde yaz aylarında vatandaşlarımız sivrisinek ve kötü kokudan rahatsızlık duyacaklardır. O yüzden Büyükşehir Belediyemizin desteği ile özveriyle çalışan personellerimiz kanalda dip temizliği gerçekleştiriyor. Burada çalışmaların tamamlanmasının ardından Kırka Mahallemizdeki su kanalında da temizlik çalışması gerçekleştireceğiz. Daha önce de ifade ettiğim gibi Büyükşehir Belediyesi ile uyum içinde çalışıldığında ilçeler daha fazla hizmet alıyor. Sayın Hocamız Yılmaz Büyükerşen'in desteği ile birlikten hizmet doğuyor. Ben tüm Seyitgazililer adına hem kendisine hem de özveriyle ilçemizde birçok çalışma yürüten tüm ekibine teşekkür ediyorum" dedi. 

Çalışmalardan büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden kanala komşu Seyitgazililer ise ekiplerin hızlı bir şekilde temizlik çalışmalarını yürüttüğünü belirterek, Yılmaz Büyükerşen ve Uğur Tepe'ye teşekkür ettiler. 
 

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2020, 19:59
banner44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24

banner25

banner28

banner29

banner30

banner21

banner31

banner17

banner22

banner18

banner20

banner26

banner34

banner23

banner27

sanalbasin.com üyesidir