banner1

Önceliğimiz Fuat Çapa

Eskişehirspor yönetimine talip olan gruptan yeni bir yazılı açıklama geldi...

Önceliğimiz Fuat Çapa
banner14
banner60

Yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi,

''Eskişehirspor Yönetimi 03.09.2019 tarihi itibarıyla kongre kararı alarak kulübün önünü açmıştır. Kararın alınması yönünde oy kullanan yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımıza özellikle teşekkür ederiz.

Önemli olan kongre kararı alınmasıydı. Bu kararın alınmasında yönetim başta olmak üzere, tribün liderlerimizin, taraftarlarımızın ve basınımızın çok büyük katkısı olmuş, emekleri geçmiştir. Hepsine ayrı ayrı minnettarız.

Ayrıca, kongre kararına destek vermeyen yönetim kurulu üyelerimizin kararlarını da saygıyla karşılıyoruz. Verdikleri karar kendi tercihleridir.

Artık gün ayrışma değil, kavga değil, birlik içinde hareket etme günüdür.

Onun için kongre sürecinde gerek mevcut yönetimin gerekse önceki yönetimlerin ve başkanlarının ayrım gözetmeksizin hepsinin yönetimimiz için manevi desteklerini bekliyoruz.

Ayrıca, geçmiş yönetimlerde yer alan başkanlar ve yöneticilerden bizlere daha şimdiden destek olan dostlarımıza teşekkür ederiz.
Mevcut yönetimi temsilen Başkan Osman Taş, Mehmet Şimşek ve Mustafa Topkaya’nın aylardır Eskişehirsporumuz için maddi manevi ne gibi zorluklarla mücadele ettiklerinin bilinci içerisindeyiz.

Yönetimimiz kendilerinin de desteğiyle işbaşına geldiği takdirde katlandıkları sıkıntıları karşılıklı olarak görüşmek suretiyle çözmek için hertürlü çabayı gösterecektir.

Taraftarımıza öncülük yapan tribün liderlerimize zor zamanlardaki desteklerinden ve genel kurul kararı alınmasındaki katkılarından dolayı teşekkür ederiz. Yönetimimize ve dolayısıyla Eskişehirsporumuza desteklerinin kongre sürecinde de devamını dileriz.

Bugüne kadar Eskişehirsporumuz için hertürlü desteği veren basınımızın bundan sonra da bu desteği sürdüreceğine inancımız tamdır.

İşbaşına geldiğimiz takdirde her konuda basınımızın değerli mensuplarıyla beraber yol yürüyeceğimizin bilinmesini isteriz.

Son olarak, Sportif Direktör adayımız Sayın Mesut Çalışkan hocamızın daha önce basın aracılığıyla belirttiği gibi, işbaşına geldiğimiz takdirde öncelikle Teknik Direktör Sayın Fuat Çapa hocamız ile görüşeceğiz. Kendisi mevcut futbolcularımızı yakından tanımakta ve özelliklerini bilmektedir. Karşılıklı anlaştığımız takdirde Fuat Hocamızla çalışmaya devam edebiliriz. '' 

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2019, 01:50
banner44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24

banner25

banner28

banner29

banner30

banner21

banner31

banner17

banner22

banner18

banner20

banner26

banner34

banner23

banner27