Taksiciden muhabire saldırı

Kübra Demir, “Taksicilerin protestosunu haberleştirirken taksicilerin biri üzerime yürüdü, hakaret etti ve ithamlarda bulundu. İlk defa böyle bir şey yaşadım, elimde mikrofon varken yaşadım hem de. Ya o taksicinin arabasına yolcu olarak binseydim?”

Taksiciden muhabire saldırı

İstanbul’da yapılacak UKOME Toplantı’sına 10’uncu sefer getirilecek 5 bin yeni taksi teklifi öncesi Eyüp Aksu’nun SMS ile çağırdığı yüzlerce taksici bir araya gelerek eylem yaptı. 5 bin taksi teklifine karşı olduklarını belirten İTEO Başkanı Eyup Aksu, “30 yıldır taksici esnafı, ulaşım sektörü böyle bir zulüm görmedi. Bunun için esnafımız sesini duyuracak, kırmızı kart gösterecek” dedi. Öte yandan  taksicilerin eylemini takip eden Habertürk TV muhabiri Kübra Demir, sosyal medyada yayılmadığı mesajında, saldırıya uğradığını belirtti.

Kübra Demir, “Yeni taksi projesini istemeyen taksicilerin protestosunu haberleştirirken taksicilerin biri üzerime yürüdü, hakaret etti ve ithamlarda bulundu. İlk defa böyle bir şey yaşadım, elimde mikrofon varken yaşadım hem de. Ya o taksicinin arabasına yolcu olarak binseydim?” diye yazdı.

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2021, 19:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner25

banner26

banner21

banner31

banner28

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner30

banner23

banner27