Alman misafir vardı!

Almanya Federal Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Michael Reiffestuel, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti. Başkonsolos,  “Eskişehir’de sanayi, endüstri, sosyal yaşam ve üniversite yaşamı arasında çok başarılı bir denge kurulmuş, bu dengenin kurulmasında öncülük etmenizden dolayı sizi ve ekibinizi kutluyorum” dedi.

Alman misafir vardı!
banner127

Almanya Federal Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Michael Reiffestuel,çeşitli temaslarda bulunmak üzere Eskişehir’e gelerek, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti. Türkiye ve Almanya arasındaki ilişkiler hakkında fikir alışverişinde bulunanMichael Reiffestuel,“Çağdaş ve sanatsever bir şehir olduğunu gözlemlediğim Eskişehir’de gençlere yönelik yapmış olduğunuz çalışmalarınızdan dolayı sizi kutluyorum.Eskişehir ile Frankfurt arasındaki kardeş şehir anlaşması nedeniyle iki şehir halkını yakınlaştıran etkinlikler düzenliyor olmanızdan büyük memnuniyet duyuyorum. İki ülke insanı arasında kültürel, sanatsal ve spor faaliyetlerinin geliştirilmesi konusunda yapmış olduğunuz işbirliği ve verdiğiniz desteklerden dolayı sizlere çok teşekkür ediyorum” dedi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ise ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek, iki ülke arasındaki dostane ilişkilerin sağlam temellere dayandığını ve bu ilişkileri daha da ileriye taşımak istediklerini vurguladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30