Başkan Ünlüce'den semt pazarı ziyareti

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce, Bahçelievler mahallesinde kurulan semt pazarını ziyaret ederek esnaf ve vatandaşla buluştu. Renkli görüntülerin ortaya çıktığı ziyarette Başkan Ünlüce, esnaf ve vatandaştan büyük ilgi gördü. Ünlüce, “Beni hep sahada göreceksiniz. Daha çok karşılaşacağız.” dedi.

Başkan Ünlüce'den semt pazarı ziyareti
banner127

 Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce, vatandaş ve esnafla buluşmaya devam ediyor. Son adresi Bahçelievler mahallesinde kurulan Pazartesi pazarı olan Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce, esnafa hayırlı işler dileklerini iletti.

 Pazar ziyaretinde Başkan Ünlüce’ye Eskişehir Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri Nurcan Alkan ve Vural Yörük, Pazarcılar Odası Başkanı Mehmet Çiçek, Bahçelievler Mahalle Muhtarı Sülbiye Bilen, Güllük Mahalle Muhtarı Tülay Çelt, Yenibağlar Mahalle Muhtarı Mine Türeli, Eskibağlar Mahalle Muhtarı Şenol İtgin de eşlik etti.
 
 Pazar esnafının taleplerini dinleyen Başkan Ünlüce’ye pazar esnafı meyve ikram etti. Vatandaş ve esnafın yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Ünlüce fotoğraf çektirme taleplerini kırmadı.

 Ziyaretle ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Ünlüce, “Seçim döneminde en çok duyduğum cümlelerden biri 'seçimden sonra seçilmişleri çarşıda pazarda göremiyoruz' olmuştu ve çok etkilenmiştim. Elini sıktığım, sohbet ettiğim herkese hem merkezde hem de kırsalda hep sahada olacağımın sözünü vermiştim. Bugün meclis üyelerimiz, muhtarlarımız ve Pazarcılar Odası Başkanımız ile birlikte Bahçelievler mahallemizde Pazartesi pazarını ziyaret ederek pazarcı esnafımız ve mahalle sakinlerimizin isteklerini dinledim. Sıcak karşılamaları ve keyifli sohbetleri için herkese teşekkür ediyorum. Daha çok karşılaşacağız!” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30