Hatipoğlu Çifteler'de konuştu: "Yapacağımız hizmetlere hayalleri dahi yetmez"

AK Parti’nin Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu, Cumhur İttifakı paydaşlarıyla birlikte katıldığı Çifteler ilçesinde seçim irtibat bürosunun açılışında ilçe halkına mezbaha ve kapalı pazar sözü verdi.

Hatipoğlu Çifteler'de konuştu: "Yapacağımız hizmetlere hayalleri dahi yetmez"
banner127

 Hatipoğlu, katıldığı açılışta vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılandı. Seçim irtibat bürosunun açılışında konuşan Nebi Hatipoğlu, “Hayvancılığın ve çiftçiliğin merkezi Çifteler, kıymet görmesi gereken bir ilçeyken, maalesef mevcut büyükşehir yönetimi tarafından unutulmuş, değer görmeyen bir ilçe haline geldi. Biliyorsunuz, Eskişehir'de hizmet yönünden unutulmuş durumda. Koskoca şehrin mezbahası yok. Yediğimiz et helal kesim mi yoksa değil mi bilmiyoruz. Sağlıklı mı, steril mi onu da bilmiyoruz. Biz vatandaşımızın sağlığı için mezbaha problemini çözeceğimize söz verdik. Eskişehir’de de diğer ilçelerimizde de mezbahaları yapacağız. 31 Mart’tan sonra Çifteler’deki mezbahamızı hemen yapacağız. Yeri, projesi ve planlaması tamamen hazır. Ayrıca kapalı pazar için de planlamalarımızı aynı şekilde hazırladık. Rakiplerimiz, ‘yapamazlar’ diye bir laf tutturmuşlar, hiç merak etmeyin onlar yapamadı ama bu işi bir tek biz yaparız. Bizim yapacağımız hizmetlere CHP’li rakiplerimizin hayalleri dahi yetmez. Zaten kendileri 25 yıldır yapmamışlar. Bir dedikodu  tutturmuş gidiyor, ‘Eskişehir’in altı suymuş, tramvay yer altına inemez’ diye. Yahu biz hızlı treni denizin altına nasıl indirdik? İstanbul’da Anadolu’dan Avrupa’ya denizin altından yol yapmadık mı? Biz bilmiyor muyuz yerin altında su olduğunu? Bilim konuşuyoruz önce araştırıyoruz sonra planlıyoruz. Öyle, ‘Olmuyor, olamaz, bu iş kolay değil’ gibi bahanelerle hizmetten kaçmayın. Diyorum ya, hayalleri yetmez diye, hayalleri yetmediği için böyle konuşarak, vatandaşı kandırmaya çalışıyorlar. Hiç merak etmeyin kıymetli hemşehrilerim. AK Parti belediyeciliğinde ‘yapılamaz’ denilerek yapılmayan tüm hizmetleri yaparak, Eskişehir'i hak ettiği yere getireceğiz” dedi.

 Nebi Hatipoğlu, Çifteler ziyareti çerçevesinde ilçedeki pazar alanını ve esnafı ziyaret ederek, ihtiyaç ve beklentilerini dinledi. Vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılanan Hatipoğlu, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen vatandaşların da ricasını geri çevirmedi. Çiftelerli vatandaşlar, yerel seçimlerde Hatipoğlu’na ‘tam destek’ sözü verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30