banner116

Kariyer Planlama Atölyesi düzenlendi

Tepebaşı Sosyal Kuluçka Merkezi ve Sisterslab iş birliği ile lisans öğrencileri için Kariyer Planlama Atölyesi düzenlendi.

Kariyer Planlama Atölyesi düzenlendi
banner115

 Tepebaşı Belediyesi’nin kardeş şehri Treptow-Köpenick Belediyesi iş birliğinde hayata geçirdiği Tepebaşı Sosyal Kuluçka Merkezi gerçekleştirdiği eğitim ve etkinlikler ile sosyal girişimci adayı gençlerin ufkunu genişletmeyi sürdürüyor.

  Bu kapsamda 3’üncü ve 4’üncü sınıf lisans öğrencileri için Kariyer Planlama Atölyesi, İK Profesyoneli ve Danışman Oya Şahsuvaroğlu, Sisterslab Kurucu Üyesi Merve Güngör ve Sisterslab Kurucu Üyesi Nihal Güngör tarafından Tepebaşı Sosyal Kuluçka Merkezi’nde gerçekleştirildi.

 Sisterslab iş birliği ile düzenlenen atölyede; kariyerler planlamaya nereden başlanmalı? Kariyer planlarken nelere dikkat edilmeli? Kariyer planlamasında dijital araçları en etkili biçimde kullanma yöntemleri neler? gibi konular konuşuldu. Ayrıca ‘Etkili CV Hazırlama ve Linkedin Kullanımı Eğitimi’, ‘Mülakat Teknikleri Eğitimi’, ve ‘Staj ve İş Arama Yöntemleri Atölyesi’ de ele alındı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30