Odunpazarı'nda sokaklar asfaltlanıyor

Odunpazarı Belediyesi, 6 mahallede 24 sokakta toplam 47 bin metrekare yol yapım ve onarım çalışması yaptı.

Odunpazarı'nda sokaklar asfaltlanıyor
banner127

Daha önce Emek Mahallesi’nde OEDAŞ’ın çalışmalarını tamamladığı 28 sokakta asfalt ve tretuvar çalışması yapan Odunpazarı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, bu 28 sokağın haricinde 12 sokakta daha asfalt ve tretuvar çalışması yaptı. Ekipler, Emek Mahallesi’nde Harika, Nasuh Akar, Atılganner, Anadolum, Oruçbey, Ceylanlar, Mücahit, Umutcan, Uğurkan, Gülşah, Severcan ve Girişken Sokakta yol yapım ve onarım çalışması yürüttü.
Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Emek Mahallesi’nin yanı sıra OEDAŞ’ın çalışmasını tamamladığı diğer mahalle ve sokaklarda da yol yapım ve onarım çalışması yaptı. Vadişehir Mahallesi’nde Pamukkale Sokak’ta çalışma yürüten ekipler; Ihlamurkent Mahallesi’nde Alevler Sokak; Osmangazi Mahallesi’nde Subaşı Sokak; 71 Evler Mahallesi’nde İktisat, Tophane, Cenap, Çankaya, Nasipli Sokak; Alanönü Mahallesi’nde ise Yağlı, Anıl, Meleknur, Sercan Sokak'ta toplam 47 bin metrekare asfalt ve tretuvar çalışması yaptı.
Yetkililer tarafından, OEDAŞ’ın yapımı devam eden çalışmaları sonrasında tamamlanması beklenen sokakların da kısa sürede yapılacağı belirtildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30