Oto pazarı değil, cadde!

Geçtiğimiz günlerde yeni tramvay güzergâhı nedeniyle araç trafiğine kapatılıp çalışmanın başlatıldığı caddeler, otoparklardan farksız hale getirildi.

Oto pazarı değil, cadde!
banner127

Yayaların yoğun olduğu Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Gazi Yakup Satar Caddesi, boydan boya gelişi güzel bırakılan ve saatlerce bekletilen araçlarla doldu taştı.
Bölgede araç parklarına yönelik gerekli hiçbir denetimin yapılmadığını belirten esnaf, şehir içi trafikten sorumluları göreve davet ederek, parklara karşı biran önce önlem alınmasını istedi. Günün her saatinde caddenin araç parkları ile doldurulmasına tepki gösteren ve koskoca caddenin adeta açık oto pazarına döndüğünden yakınan bölge esnafı “Bırakılan araçlar yünden işyerlerimizin önü kapanıyor. Hem bizler hem de vatandaşlar zor anlar yaşıyor. Cadde trafiğe kapanır kapanmaz otopark ücreti vermek istemeyenler araçlarını dükkânlarımızın önüne kadar bırakıp gidiyor. Defalarca zabıta ve polisi arayarak yaşadığımız sorunun giderilmesini talep ediyoruz. Maalesef, kimsede gelip ilgilenmiyor” şeklinde dert yandılar. (İstikbal Gazetesi)

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2019, 13:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30