Yılmaz Büyükerşen seçim değerlendirmesi yaptı

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Yılmaz Büyükerşen, sosyal medya hesabından bir mesaj yayınlayarak seçim sonuçlarını değerlendirdi.

Yılmaz Büyükerşen seçim değerlendirmesi yaptı
banner127

"GÜZEL YARINLARA İNANCIMIZ ARTIYOR"

Seçim sonuçları ile ilgili değerlendirme yapan Büyükşerşen, "Seçim sonuçları ile ilgili şehrimizde Han'a ne kadar üzüldüysem Sivrihisar, Beylikova ve Çifteler için de o kadar sevindim, mutlu oldum. 'Herkesin başkanı olacağım' diyen sevgili Ayşe Ünlüce, bizlere destek versin veya vermesin, tüm ilçelerimiz ile uyum içinde çalışmak için elinden gelenin fazlasını yapacaktır, bundan hiç şüphem yok. Türkiye haritasına baktıkça da ülkemizin güzel yarınlarına olan inancım artıyor. 2019'da komşularımız Ankara ve Bilecik'in bizlere omuz vermesi üzerine bu seçimlerde de Kütahya ve Afyon'un kırmızıya boyanması beni çok mutlu etti. Sosyal belediyecilik ile yıllar sonra tanışacak büyükşehirlerimiz Bursa, Denizli, Balıkesir ve Manisa için çok ama çok mutluyum" dedi.

"BİR ELİM ESKİŞEHİR'DE DİĞER ELİM TÜM BELEDİYE BAŞKANLARIMIZIN OMZUNDA OLACAK"

Türkiye ittifakına inanarak, güvenerek oylarını Cumhuriyet Halk Partisi'ne veren ve 35 şehirde halkçı belediyeciliği tercih eden yurttaşların gönlünü ferah tutmasını söyleyen Büyükerşen, "Eskişehir'de 25 yılda yakaladığımız büyük başarıyı başkanlarımıza desteklerinizi sürdürürseniz sizler de başarabilir, yıllarca sizlere unutturulan sosyal belediyeciliği bu ülkenin mayası haline getirebiliriz. Son olarak da bundan sonraki süreçte Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel'in de ifade ettiği gibi bir elim Eskişehir'de diğer elim de tüm belediye başkanlarımızın omzunda olacaktır" şeklinde konuştu.

"TÜM ÜLKEYİ AYDINLIĞA KAVUŞTURACAĞIZ"

Büyükerşen, "'İşimiz Gücümüz Türkiye' diyerek çıktığımız bu yolda tüm il, ilçe ve beldelerimizde belediyecilik çalışmalarımızı en güzel şekilde yapacak, 2028'e kadar umudu büyütecek ve Türkiye İttifakı ile ülkemizi aydınlığa kavuşturacağız" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30