Yunus Emre Mahallesi'nde yol yapım çalışması

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Mihalıççık ilçesi Yunus Emre mahallesindeki altyapı çalışmaları sonrası sokak ve caddelerde yol çalışması gerçekleştiriyor.  

Yunus Emre Mahallesi'nde yol yapım çalışması
banner127

 Sorunsuz bir üst yapı için kent merkezinin yanı sıra kırsal ilçe ve mahallelerinde yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarını aralıksız sürdüren Büyükşehir Belediyesi, yoğun mesaisini sürdürüyor.

 Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekiplerince, Mihalıççık merkezin yanı sıra kırsal mahallelerinde de çalışmalarına aralıksız devam ediyor. İlçeye bağlı Yunus Emre mahallesinde ESKİ Genel Müdürlüğünce yapılan altyapı çalışması sonrası Büyükşehir ekipleri tarafından BSK asfalt kaplama çalışması gerçekleştiriliyor.

 Mihalıççık Belediye Başkanı Haydar Çorum da ekipleri ziyaret ederek çalışma nedeniyle hem kolaylıklar diledi hem de teşekkür etti. Çorum, “Altyapı çalışması sonrası bozulan bölgelerde yapılan yol bakım onarım ve asfalt çalışması nedeniyle Büyükşehir Belediye Başkanımız Yılmaz Büyükerşen’e çok teşekkür ederiz.” dedi.

 Yetkililer çalışmaların 2023 çalışma programına göre aralıksız sürdürüldüğünü ifade ettiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30