Genç oyuncular 'ben oldum' havasına girmemeli

Serdal Eroy, "Eskişehirspor bu sezon küme düşebilir. Düşmemek adına da yapılması gereken ne varsa yapılmalı. Herkes düşmemek için çalışmalı. Her ihtimale karşı bir alt ligde şampiyonluk mücadelesi verebilecek bir kadronun da temellerinin atılması gerekiyor."

Genç oyuncular 'ben oldum' havasına girmemeli

Eskişehirspor Altyapı koordinatörü Serdal Eroy düzenlenen basın toplantısında konuştu.
 

Serdal Eroy özetle şu ifadeleri kullandı;

“Ben göreve geldiğimde bir keşmekeşlik vardı. Geçtiğimiz sezondan beri görevime devam ediyorum. İlhan hocamız da altyapıya çok önem veren bir isim. Altyapıdan çok sayıda futbolcu kazandırmak istiyor. Zannetmeyin ki biz sadece Eskişehirsporlu olduğumuz için buradayız. Gelen hocalarımız da sürekli altyapı ile temas halindeler. Altyapıda önemli adımlar atıyoruz. Zamanı gelince altyapıya özel bir basın toplantısı düzenleyip hepsini anlatacağız. Tüm belediyeler ve okullar altyapı projemizi destekliyor. Yeni bir vizyon ile yeni bir anlayış geliyor. Biz doğru yoldayız.

20 maçtır kazanamayan bir takımımız var. İlhan hocamız geleli çok fazla zaman olmadı. Boyacı küpü değil ki daldır çıkart ve üç puanı al. Hocamıza bir zaman verilmeli. Zamanla güzel sonuçlar gelmeye başlayacaktır. İyi bir kadro var. Altyapıdan A takıma çıkan oyuncular da iyi. 

Bir anda oldum havasına giren bazı oyuncular boşa çıkmasına rağmen takım bulamadı ve Eskişehirspor’a geri döndü. Ekrem Kılıçarslan gibi bir isim boştayken takım bulamadı. Ne oldu kazanan Eskişehirspor oldu. Bu durumlar genç oyunculara örnek olmalı. Ben oldum havasına çok çabuk girmemeliler. Çok daha iyi günler için çok daha sıkı çalışmalılar.

Eskişehirspor bu sezon küme düşebilir. Düşmemek adına da yapılması gereken ne varsa yapılmalı. Herkes düşmemek için çalışmalı. Her ihtimale karşı bir alt ligde şampiyonluk mücadelesi verebilecek bir kadronun da temellerinin atılması gerekiyor. Hocamızında bunu yapması gerekiyor. Ben Eskişehirspor’un son haftaya kadar ligde kalma mücadelesinin içerisinde olacağını ve ligde kalabileceğini düşünüyorum.”

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2020, 12:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet demir
Ahmet demir - 3 yıl Önce

Serdar hoca. Gene yalakaliga başlamışsın. Her yeni hoca geldiginde aynı sozler. Bırak artık yalakaligi. Size hiç yakışmıyor.

SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30