Kongrenin iptali söz konusu!

Eskişehirspor Taraftarlar Birliği Lideri Murat Diri, Eskişehirspor Kulübüne üye olmayan isimlerin kongrede yönetici yapıldığını ve durum nedeniyle Sulh mahkemesine usulsüz kongre yapıldı diye başvuruda bulunacaklarını açıkladı.

Kongrenin iptali söz konusu!
banner127

Murat Diri açıklamasında şu ifadeleri kullandı;

"Konuşmak için Akhisar maçı bitsin diye bekledik. Kulübe bu kadar zarar verenler varken bir de biz olumsuzluk yapmayalım diye düşündük. Kongre öncesi Divan kuruluna 1 hafta erteleyin diye rica ettik, kabul etmediler. Ortada düzgün bir liste yok. Bu yarar değil zarar verir dedik. Dinlemediler. Taraftar her şeye karışmasın. Biz listeyi tek tek inceleyeceğiz, üye olmayan varsa biz kabul etmeyiz dediler. Ancak üye olmayan insanlar yönetici oldu ve kontrol etmediler. Kongre oldu bittiye getirildi. Bu duruma da sessiz kalındı. Ama biz sessiz kalmayız. Madem üye olmayan yönetici oluyor. Bizler Pazartesi günü Sulh mahkemesine usulsüz kongre diye başvuru yapacağız. Eğer kongreden sonra bu isimler üye yapıldıysa daha vahim sonuçlar ortaya çıkar ve bu ağır bir suç olur. Bunun altında tribünlerden sevdiğimiz insanların kalmasını istemeyiz. Görevinizden ayrılın. Bizim Osman Başkanla hiçbir sorunumuz yok. İyi bir insan ama iyi bir insan olmak yeterli olmuyor maalesef... Kulüp battıkça batıyor. Bu duruma da sessiz kalamayız. Yine taraftar karışmasın diyecekler ama takım göz göre göre düşerken seyirci kalamayız. Kalmayacağız. Vicdan sahibi tüm Eskişehirspor sevdalılarının da bu süreçte birlik beraberlik içinde olması gerekir. Yönetime giren tribünlerden isimler de şapkasını önüne koyup tekrar düşünmeliler. Eskişehirspor’a zarar verdiklerini görmeliler. Biz dostça tekrar uyarımızı yapıyoruz. Oyuncular hepsi serbest kalacak. Tutacak takım bile kalmayacak. Biz Bir önceki başkanı da destekledik. Kongrede oy da verdik ama yanlışlarını da söyledik. Osman Taş’ın da yanlışlarını söyledik. Söylüyoruz. Birilerini desteklememiz yanlışları görmezden geleceğimiz anlamına gelmez. Varsın yine biz kötü bilinelim ama doğruyu söylemekten de vazgeçmeyiz. Ortada bir yanlış var. Eskişehirspor yok oluyor. Hem de göz göre göre... İnsanların iyi niyetinden şüphemiz yok ama böyle olmaz. Olmuyor. Olacak gibi de değil. Açık ve net."
 

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2019, 00:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
vatandaş
vatandaş - 5 yıl Önce

normalde osman taşı hiç sevmem ama murat diri onu eleştirmeye başladıysa demek ki iyi bir adam.

Murat Erten
Murat Erten - 5 yıl Önce

Başkan TAŞ açıkça söyledi bu hafta içinde yapılacak 2 ödeme var bunları ödeyecek kişi varsa sizin dediğinizde varım. Yoksa bu paraların ödenmemesi halinde ESES e puan cezası kapıda diyerek aday olmuş ve hafta içinde bu ödemeler futbolcular dahil yapılmıştır. Sn. DİRİ artık bir sus. Herkes işini yapsın lütfen.

ESES
ESES - 5 yıl Önce

Zamaninda Halil Aganin yönetimindede üye olmiyan yönetici vardi o zaman niye ötmedin.

Ahmet Kahraman
Ahmet Kahraman - 5 yıl Önce

Murat Diri sen hala hangi yüzle konuşuyorsun?

AD
AD - 5 yıl Önce

EN BÜYÜK ZARAR SENSİN

Pardon
Pardon - 5 yıl Önce

Pardon da kongrede baska aday vardi da bizmi bilmiyoruz?

ESKİŞEHİRLİ
ESKİŞEHİRLİ - 5 yıl Önce

Kaan Ay'ın nesi vardı oldukça düzgün bir insandı.Osman Taş gelsin diye adamı harcattınız. Osmanı tanınam etmem ama yinede cesaretinden dolayı kutlarım. Bu arada yeni yönetimden bir tek isteğimde var. Alt maroton dolmadan yukarsınıda açmıyorlardı acsınlar artık bizde maca gelmek istiyoruz. Hoşcan döneminde takım kötüyken gercek taraftarıda susturan sizsiniz bunuda unutmadık Takımın bu durumundan en başta yönetimlerden önce siz suclusunuz.

Hakan
Hakan - 5 yıl Önce

Dedelek galiba Hoşcanı ibra etmişti. Bu seferde hatalı yönetti. Başkanı oylamadan seçiyorduk hatta bu kongre de. Osman Taş ın listesini kontrol bile etmemişler.


SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30