O iddialar yalanlandı

Oyuncu Serenay Sarıkaya'nın özel bir hastanede Seren Kaya ismiyle estetik operasyon geçirdiği iddiaları üzerine hastaneden açıklama geldi. Yapılan açıklamada, hastaneye ismini farklı verdi iddialarının asılsız olduğu vurgulandı.

O iddialar yalanlandı

Oyuncu Serenay Sarıkaya, özel bir hastaneye giderek göğüslerinden estetik operasyon  geçirdi. Hastaneye Seren Kaya ismiyle kayıt yaptırarak işlem gördüğü iddia edildi. 

Oyuncunun menajerlik ajansı konuya ilişkin "Küçük bir operasyon geçirdi ve taburcu oldu" derken hastaneden de açıklama yapıldı. 

Acıbadem Maslak Hastanesi Başhekimi Dr. Cengiz Bavbek, ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya’nın 7 Ekim 2020, Çarşamba günü hastanede geçirdiği operasyonla ilgili "Hastaneye ismini farklı verdi" iddialarının asılsız olduğunu açıkladı.

Dr. Cengiz Bavbek, şu açıklamayı yaptı: "Hastanemizi zan altında bırakacak şekilde, basında ‘sahte isimle hastaneye yatışı yapıldı’ şeklinde haberler yayınlanmıştır. Bu iddialar asılsızdır ve doğru değildir. Hastamız Serenay Sarıkaya, 7.10.2020 - 08.10.2020 tarihleri arasında kendi ismiyle hastanemizden hizmet almış ve taburcu olmuştur."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30