banner116

Kazım Kurt atara atar yaptı!..

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Büyükşehir ve Tepebaşı Belediyesinin Yerel Yönetimler Çalıştayı etkinliğine katılmama kararına ilişkin açıklama yaptı. Kurt, "Benim düzenlemediğim bir şeyde eğer beni suçlayan bir algı yaratılmak isteniyorsa bu yanlış. Başka yerde arasınlar siyasi algıyı" dedi.

Kazım Kurt atara atar yaptı!..
banner115

 Eskişehir Büyükşehir ve Tepebaşı Belediyesi, Sosyal Demokrasi Derneği tarafından düzenlenen Odunpazarı Belediyesi'nin ev sahipliği yapacağı “Yerel Yönetimler Çalıştayı” adlı etkinliğine katılmayacağını açıklamıştı. Bu açıklama üzerine Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt'tan cevap gecikmedi. 

 İki belediyeden yapılan ortak açıklamaya ilişkin Eskişehir.net’e konuşan Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, kendisinin suçlandığı bir algı oluşturulmasını yanlış bulduğunu söyleyerek, “Ben de gördüm. Beni bağlayan bir şey değil. Sosyal Demokrasi Derneği’nin düzenlediği bir çalıştay. Ankara’da, İstanbul’da, İzmir’de yapıldı daha önce. Eskişehir’de de yapmak istediler. Bizden salon istediler, verdik. Ben emri vakiyi bilmem. Organizasyon onların, bizim değil. Dolayısıyla ben burada siyasi menfaat elde edecek, emri vaki yapacak bir pozisyonda değilim. Biz salon verdik. Sosyal Demokrasi Derneği bizden salon isteyince vermeyecek miydik? Yani üstelik orada gelin konuşun diyor. 'Konuşuruz' dedik. Benim düzenlemediğim bir şeyde eğer beni suçlayan bir algı yaratılmak isteniyorsa bu yanlış. Başka yerde arasınlar siyasi algıyı. Böyle hassas bir dönemde ben partime zarar verecek bir şey söylemek istemiyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2024, 18:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30