Kazım Kurt: "Belediye Başkanlığını Türkiye'ye örnek olacak nitelikte yapıyoruz"

31 Mart yerel seçimleri için çalışmalarına devam eden Odunpazarı Belediye Başkanı ve Adayı Kazım Kurt, Eskişehir’de bulunan fabrikaları ziyaret ederek işçi ve emekçilerle bir araya gelmeyi sürdürüyor.

Kazım Kurt: "Belediye Başkanlığını Türkiye'ye örnek olacak nitelikte yapıyoruz"
banner127

31 Mart Yerel Seçimleri öncesi fabrika ziyaretlerini sürdüren Odunpazarı Belediye Başkanı ve Adayı Kazım Kurt, son olarak Efenaz Lojistik, Lande Endüstriyel Metal Ürünler A.Ş. ve Ay Plastik Fabrikalarını ziyaret etti. Başkan Kurt’un ilk adresi İmişehir’de bulunan Efenaz Lojistik oldu. Efenaz Lojistik’i gezen Başkan Kurt, işçi ve emekçilere hayırlı işler diledi, işçi ve emekçilerden yaptıkları işlerle ilgili bilgi aldı. Başkan Kurt, Efenaz Lojistik’in ardından Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan Lande Endüstriyel Metal Ürünler A.Ş’yi ziyaret etti. Bu ziyaretinde Başkan Kurt’a Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Eskişehir Büyükşehir Belediye (EBB) Başkan Adayı Ayşe Ünlüce eşlik etti. Ünlüce ile birlikte fabrikayı gezen Başkan Kurt, Lande emekçilerine işlerinde kolaylıklar diledi. Yaptıkları işlerle ilgili bilgi alarak, onlarla sohbet etti. Başkan Kurt’un son adresi Ay Plastik Fabrikası oldu. Ay Plastik’i gezen Başkan Kurt, burada da işçi ve emekçilerle bir araya geldi. Onlarla bir süre sohbet eden Başkan Kurt, işlerinde kolaylıklar diledi.  

HALKÇI, YOKSULDAN, EZİLENDEN YANA BİR BELEDİYECİLİK ANLAYIŞIYLA DOĞRU HAMLELER YAPTIK

Gerçekleştirdikleri ziyaretlerde işçi ve emekçilere seslenen Başkan Kurt, 31 Mart Pazar günü gerçekleşecek Yerel Seçimlerde işçi ve emekçilerden destek isteyerek,  “Ben 10 yıldır, Ahmet Ataç 20 yıldır belediye başkanıyız ve bu belediye başkanlığını Türkiye'ye örnek olacak nitelikte yapıyoruz. Odunpazarı'nda ve Eskişehir'in bütününde halkçı, yoksuldan, ezilenden yana bir belediyecilik anlayışıyla doğru hamleler yaptık. Odunpazarı’nda, Tepebaşı’nda kısacası Eskişehir’in bütününde yapmak istediğimiz daha çok proje var” diyen Başkan kurt, Türkiye’nin kötü yönetildiğine dikkat çekti. Yoksulluk sınırının asgari ücrete yaklaştığını vurgulayan Başkan Kurt, Türkiye’nin iktidarın yanlış ekonomi politikaları nedeniyle derin bir ekonomik kriz yaşadığını kaydetti. 31 Mart’taki Yerel Seçimlerin bu kötü yönetimi uyarmak için önemli olduğunun altını çizen Başkan Kurt, “Biz Eskişehir'de iktidara rağmen bu işleri yapıyoruz. İktidarın baskısına, bizi sıkıştırmasına rağmen iyi işler yaptık ve örnek belediyeler olarak gösteriliyoruz. Örneğin Kütahya, Afyon iktidar partisinin belediyeleri, ama halk oradaki belediyecilikten memnun değil. Eskişehir’e geliyor. Biz Eskişehir'de hiçbir belediyecilik hizmetinizi aksatmadan yaptık. Yeni dönemde Yılmaz Hocamız emekli oldu. Onun yerine Ayşe Ünlüce Büyükşehir Belediye Başkan adayı oldu. Onun da belediyecilik bilgisi ve birikimi en az bizim kadar. Bu nedenle uyumlu, bilgili ve deneyimli bir kadroyu yeniden seçmenizi istiyoruz” dedi.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30