banner116

Öğrenci Kulüpleri Halı Saha Turnuvası başladı

Anadolu Üniversitesi Öğrenci Kulüpleri Koordinatörlüğü Spor Kulübü tarafından düzenlenen “100. Yıl Cumhuriyet Halı Saha Turnuvası” Çarşı A Spor Tesisleri halı sahasında başladı.

Öğrenci Kulüpleri Halı Saha Turnuvası başladı
banner115

 Anadolu Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı (SKS) Spor İşleri Şube Müdürü Öğr. Gör. Hakan Sivriservi ve çok sayıda öğrencinin yer aldığı açılış maçında kadın öğrenciler sahadaydı.

Spor İşleri Şube Müdürü Sivriservi: “Öğrencilerimiz sportmence mücadele etmeli”

 Anadolu Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı (SKS) Spor İşleri Şube Müdürü Öğr. Gör. Hakan Sivriservi turnuvanın açılışında şunları söyledi: “Anadolu Üniversitesi akademik eğitim olanaklarının yanında her zaman spora da fazlasıyla destek vermekte. Yıl içerisinde sporla alakalı birçok turnuva müsabaka gerçekleştiriyoruz. Bu turnuvada bunlardan biri aynı zamanda Cumhuriyetimizin 100. Yılına özel şekilde düzenleniyor. Şampiyon olmak için mücadele edecek öğrencilerimize centilmenlik ve sportmenlik çerçevesinde turnuvada başarılar diliyorum.

 Öğrenci Kulüpleri Koordinatörlüğü bünyesinde yer alan kulüplerin şampiyon olmak için mücadele edeceği “100. Yıl Cumhuriyet Halı Saha Turnuvası” hafta boyunca devam edecek. Turnuvanın kazananı ise 8 Aralık Cuma günü belli olacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30