Sığınmacıları bu ülkeden göndereceğiz

Zafer Partisi Eskişehir İl Başkanı Soner Çam: "Ülkemizin en önemli krizi devlet krizi, milli birlik krizi, ekonomik kriz ve en önemlisi sığınmacılar krizidir. Sığınmacılar ülkemizin milli güvenliğini tehdit etmektedir. Sığınmacıları ülkelerine gönderecek olan tek parti de Zafer Partisidir."

Sığınmacıları bu ülkeden göndereceğiz

Soner Çam, “Birkaç siyasi parti hariç tüm partiler icazetlerini Washington, Londra ya da Brüksel'den almışlardır. Zafer Partisi ise icazetini Hoca Ahmet Yesevi hazretlerinden ve yüce Türk milletinden almıştır” dedi.

Zafer Partisi Eskişehir İl Başkanı Soner Çam şu açıklamaları yaptı;

“Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ Eskişehir'e teşrif ederek bizleri onurlandırmıştır. Zafer Partisi Mustafa Kemal Atatürk'ün ilk kurucu Meclisi Kuvâ-yi Milliye ruhu olan Türk milletinin iradesidir. Cumhuriyet'in kuruluş esaslarını ve felsefesini benimseyen Türk milliyetçilerini ve tüm vatanseverleri Atatürk çizgisinde buluşturan adres Zafer Partisidir.

Türk milliyetçiliği çizgisini bugüne kadar hiç değiştirmeyen istikrarlı, tutarlı, öngörülerinde hiç yanılmayan, ülkemizin sorunlarını bilen, Türk milletinin iradesini temsil eden Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ ülkemizin zor günler geçirdiği bu zamanda ekonomiden güvenliğe, eğitimden siyasete, sağlıktan sanayiye tüm projeleri ile yüce Türk milletinin emrinde olacaktır.

Ülkemizin en önemli krizi devlet krizi, milli birlik krizi, ekonomik kriz ve en önemlisi sığınmacılar krizidir. Sığınmacılar yani istilacılar ülkemizin milli güvenliğini tehdit etmektedir. Bu sığınmacıları ülkelerine gönderecek olan tek parti de Zafer Partisidir.

Zafer Partisi kurulmadan önce Ayyıldız hareketi yapılanması ile mücadeleye başlanmıştır. Prof. Dr. Ümit Özdağ 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı heyeti ile birlikte Anıtkabir'de dualar okuyarak bir ziyaret etmiştir. Akabinde Türkistan'ın Yesi beldesinde Hoca Ahmet Yesevi Hazretlerinin ziyaret etmiştir. Oradan getirdiği toprağı Hacı Bektaşi Veli Hazretlerinin türbesinde kara dut ağacının dibine sermiştir. 

Prof. Dr. Ümit Özdağ Zafer Partisini Türk milleti için için tarihi bir gün olan 26 Ağustos 2021 tarihinde, Sakarya Meydan muharebelerinin en çetin dönemleri ve Alparslan’ın Anadolu'ya girişinin 950 yılında kurulmuştur. Türklüğe ilham veren bugünleri Türk milletine hatırlatarak bilinçlenmeye yönelik farkındalık yaratmıştır.

Atatürk'ten itibaren birkaç siyasi parti hariç tüm partiler icazetlerini Washington, Londra ya da Brüksel'den almışlardır. Zafer Partisi ise icazetini Hoca Ahmet Yesevi hazretlerinden ve yüce Türk milletinden almıştır. 

Bizi biz yönetelim diyorsanız sizin adresi Zafer Partisidir. 

Bir Sabah Tan Atarken Yüce Tanrı Dağından,
Kürşad’ın Gür Sesi Duyulacak:
Atlar Vey Irmağında Sulansın,
Güneş Doğduğu Yerde Karşılansın.
Emri Tekrar Edecek
Gök, Toprak, Deniz,
Bozkurtlar Uluyacak Bütün Anadolu'dan:
Biz de sizdeniz, Biz de Sizdeniz diye haykıracaklar.

Eskişehirli dostlarım Bandırma vapuruna binmekte gecikmeyin. Türk milletinin hamisi Zafer Partisidir. Zafer Partisi gelecek, sığınmacılar gidecek.”

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2021, 23:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner25

banner26

banner21

banner31

banner28

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner30

banner23

banner27