banner118

Belde Evi kursiyerlerine hizmet gezisi

Tepebaşı Belediyesi Belde Evi sakinleri, belediye çalışmalarının tanıtıldığı hizmet turları ile merkezleri ve çalışmaları yerinde gördü. Projeler hakkında bilgi sahibi olan vatandaşlar, Başkan Ataç’a teşekkür etti.

Belde Evi kursiyerlerine hizmet gezisi
banner115

 Hizmetlerin tanıtıldığı, belediye merkezlerinin gezilerek bilgilendirme yapılan turlara katılan Çamlıca ve Tombakzade Belde Evi kursiyerleri, ilk olarak Eskişehir Hava Şehitliği’ni ziyaret ederek kahraman askerlerimiz için dua etti. Ardından ise Melih Savaş Yaşam Köyü, İbrahim Ethem Kesikbaş Engelliler Montaj Atölyesi, Engelliler Sosyal Yaşam Merkezi, Çocuk Senfoni Orkestrası Eğitim ve Çalışma Merkezi, Yunus Emre Spor Tesisleri, Mustafa Kemal Atatürk Spor Tesisleri Su Sporları Merkezi, Gökkuşağı Kafeler, Özdilek Sanat Merkezi, Çamlıca Deneyimli Kafe ve 29 Ekim Gençlik Merkezi gibi merkezleri gezen kadınlar, verilen hizmetlerden dolayı Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’a ve ekibine teşekkürlerini iletti.

Tepebaşı Belediyesi çok güzel hizmetler veriyor”

 Nazan Demiröz, “79 yaşındayım. 5 senedir Çamlıca Belde Evi’ne gidiyorum, güzel şeyler yapıyorum. Arkadaşlar da bana yardımcı oluyor. Belde Evlerini ve belediye çalışmalarını çok iyi buluyorum.  Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ı da çok seviyoruz” dedi.

 Özden Toprak, “Tepebaşı Belediyesi’nin çalışması çok iyi. Temizlik açısından olsun, eğitim açısından olsun, Belde Evleri açısından olsun çok güzel hizmet veriyor. Tepebaşı Belediye Başkanımız Ahmet Ataç’tan da çok memnunuz” diye konuştu.

“Belde Evleri terapi merkezi gibi”

 Haşime Kurnaz, “Bize bu imkanları sağladığı için Tepebaşı Belediye Başkanımız Ahmet Ataç’a teşekkür ederim. Belde Evi’ne bu yıl gitmeye başladım. Ben örgüyü yapamıyordum ama öğrendikçe, ürünleri gördükçe çok mutlu oluyorum” dedi.

 Demet Uyguner, “11 senedir Belde Evlerinde çeşitli aktivitelere katılıyorum. Bu kurslar sayesinde birçok sorunumu aştım. Eve kendimi kapatmadım, burada arkadaşlarımız oldu. Belde evlerinde arkadaş ortamı var, her şeyi paylaşıyoruz. Abla kardeş gibiyiz. Belde Evleri bizim için terapi merkezi gibi” ifadelerini kullandı.

“Yapılan hizmetlerle insana dokunuyorlar”

 Mukaddes Karaman, “İskenderun’dan geldim. Burayı görmek, tanımak adına kursa katıldım. Belediyenin de çok güzel etkinlikleri, çok güzel sosyal tesisleri, inanılmaz hizmetleri var. Topluma faydalı işler yapıyorlar. Toplumsal yaşama çok katkı sağlıyorlar. Spor kompleksleri, engelli montaj atölyeleri, yaşlı bakım evleri, Belde Evleri gibi hizmetler hakikaten insan yaşamına katkı sağlıyor, insana dokunuyorlar” diye konuştu.

 Cahide Kartal, “Ahmet Başkanımızı yıllardır tanıyoruz. Tepebaşı Belediye Başkanı olarak çok güzel hizmetler yaptı, çok güzel işlere imza attılar. Yeni bir Eskişehir yarattılar. Sosyal projeleri çok güzel. Yaşlı bakım evleri, engelli vatandaşlar için yapılan bir takım hizmetler… Mahalleleri çok farklı noktalara taşıdılar. Avrupa kenti yaptılar. Bu yüzden de güzel bir şehir” dedi.

“Sosyal belediyecilik anlayışının en güzel örneği”

 Neşe Zengin, “Yıllardır Eskişehir’deyim. Sosyal belediyecilik anlayışının en güzel örneğini burada gördüm. Gerçekten belediyelerin bu tür hizmetlerde bulunmaları beni çok mutlu ediyor, çok gururlandırıyor. Başarılar diliyorum. Tepebaşı Belediye Başkanımızı yürekten kutluyorum bütün ekibiyle birlikte” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30