banner116

DSP Eski Lideri Sezer'den Büyükerşen'e övgü dolu sözler

DSP Eski Genel Başkanı Zeki Sezer,  Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’e nezaket ziyaretinde bulundu. Sezer, "Yılmaz Hoca Eskişehir’i hem ülkemizde hem de dünya ölçeğinde marka şehir yaptı" dedi.  

DSP Eski Lideri Sezer'den Büyükerşen'e övgü dolu sözler
banner115

 Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e yönelik ziyaretler devam ediyor. Bu kapsamda Başkan Büyükerşen, eski DSP Genel Başkanı Zeki Sezer ve CHP Odunpazarı Belediye Başkan Aday Adayı Ayhan Kavas’ı makamında ağırladı.

 Nazik misafirperverliği dolayısıyla Büyükerşen’e teşekkür eden Sezer, “Yılmaz Hoca Eskişehir’i hem ülkemizde hem de dünya ölçeğinde marka şehir yaptı. Hayata geçirdiği şehircilik projeleri ile bugün bir Avrupa şehri var karşımızda. Yılmaz Hoca’nın Eskişehirlilerin büyük güveni ve desteği ile ortaya çıkardığı Eskişehir, herkesin yüzünü güldüren mutlu eden bir şehirdir. Kültürden sanata, turizmden estetik bakış açısıyla uygulanan vizyoner şehircilik projelerine kadar her alanda büyük işlere imza atan Büyükerşen tüm ülkeye örnek isimdir.” dedi.

 Büyükerşen de nazik ziyaret dolayısıyla Sezer’e teşekkür ederken ziyarette Eskişehir ve ülke gündemi ile ilgili karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

 Ziyaret, çektirilen fotoğrafla tamamlandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30