banner116

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi EMITT'e katıldı

Bu yıl 27’ncisi düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT)  yerli ve yabancı sektör temsilcileri ile bir araya gelen Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, şehir ve kültür turizminin parlayan yıldızı Eskişehir’e açık davette bulundu.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi EMITT'e katıldı
banner115

 Her yıl binlerce sektör profesyoneline ev sahipliği yapan ve bu yıl 27’inci kez düzenlenen EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı, İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi.

 Dünyanın en iyi 5. turizm fuarı olan EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Turizm ve Tanıtma Şube Müdürlüğü yetkilileri de yer alarak Eskişehir’i tanıttılar.

 Büyükşehir yetkilileri, yerli ve yabancı sektör temsilcileri ile yaptıkları yüz yüze görüşmelerde Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’in Eskişehir’e davet mesajını ilettiler.

 Türkiye’nin en önemli şehir ve kültür turizm destinasyonu olan Eskişehir’e, sektör temsilcilerinin gösterdiği ilgiye dikkat çeken ve şehri tanıtmaktan gurur duyduklarını ifade eden Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, herkesi Eskişehir’in güzelliklerini görmeye davet ettiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30