banner116

Kızılinler Mahallesinden Başkan Ataç'a teşekkür

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’ı ziyaret eden Kızılinler Mahalle Muhtarı Mustafa Gençtürk ve yerel üreticiler, Tepebaşı Belediyesi tarafından mahallede düzenlenen Kızılinler Balkabağı Panayırı için teşekkürlerini iletti.

Kızılinler Mahallesinden Başkan Ataç'a teşekkür
banner115

 Tepebaşı Kırsal Kalkınma Kurulu Başkanı Mehmet Kızılinler de Kızılinler Mahalle Muhtarı Mustafa Gençtürk ile birlikte Başkan Ataç’ı makamında ziyaret etti. Buluşmada Gençtürk ve beraberindeki üreticiler, Tepebaşı Belediyesi tarafından Tepebaşı Kırsal Kalkınma Kurulu iş birliğinde 26 Kasım tarihinde Kızılinler Mahallesi’nde düzenlenen Kızılinler Balkabağı Panayırı için teşekkürlerini iletti.

 Ziyarette Mehmet Kızılinler, “Türkiye’nin tarımı, hayvancılığı uzun bir süredir çok kötü bir şekilde yönetiliyor. Aynı uçurumdan gitmekte olan freni patlamış kamyon gibi. Gerçek anlamda doğru yönetilmeyen tarım ve hayvancılıkta yerel yönetimlerin destekleri çok önemli. Biz de Türkiye’nin kanunla kurulan ilk kırsal kalkınma kurulu, Tepebaşı Kırsal Kalkınma Kurulu olarak Eskişehir için projeler üretiyoruz. Bugün de Kızılinler muhtarımız ve heyeti teşekkür etmek istedi. Biz de Başkanımıza, bize sağladığı vizyon için, ki Tepebaşı Kırsal Kalkınma Kurulu ile birlikte Tepebaşı Kırsal Hizmetler Müdürlüğü organizasyonuydu Kızılinler Balkabağı Panayırı, teşekkür ettik. Gelecek seneki organizasyon hakkında da bir değerlendirme yaptık” dedi.

 Başkan Ataç da konuklarına ziyaretleri teşekkür ederken, “İklim krizi ve pandemi döneminde gıdanın ve üretimin ne kadar değerli olduğunu çok iyi anladık. O nedenle biz,  Kızılinler’de balkabağının ve kentimizdeki tüm ürünlerin yetişmesini, bunu sağlayan üreticilerimizi destekleme gayretindeyiz. Balkabağı Panayırı da çok keyifli ve yoğun katılım ile gerçekleşti. Bu tür organizasyonların çok önemli olduğuna inanıyorum. Panayırda emeği geçen ekip arkadaşlarıma ve üreticilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaret, günün anısına çektirilen fotoğraf ile sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30