banner116

Kursiyerler projeleri yakından tanıyor

Tepebaşı Belediyesi Belde Evi sakinleri, belediye çalışmalarının tanıtıldığı hizmet turları ile merkezleri ve çalışmaları yerinde görüyor. Projeler hakkında bilgi sahibi olan vatandaşlar, Başkan Ataç’a teşekkür ediyor.

Kursiyerler projeleri yakından tanıyor
banner115

 Hizmetlerin tanıtıldığı, belediye merkezlerinin gezilerek bilgilendirme yapılan turlara katılan Çamlıca Deneyimli Kafe kursiyerleri, ilk olarak Eskişehir Hava Şehitliği’ni ziyaret ederek kahraman askerlerimiz için dua etti. Ardından ise Melih Savaş Yaşam Köyü, İbrahim Ethem Kesikbaş Engelliler Montaj Atölyesi, Engelliler Sosyal Yaşam Merkezi, Çocuk Senfoni Orkestrası Eğitim ve Çalışma Merkezi, Yunus Emre Spor Tesisleri, Mustafa Kemal Atatürk Spor Tesisleri Su Sporları Merkezi, Gökkuşağı Kafeler, Özdilek Sanat Merkezi, Çamlıca Deneyimli Kafe ve 29 Ekim Gençlik Merkezi gibi merkezleri gezen kadınlar, verilen hizmetlerden dolayı Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’a ve ekibine teşekkürlerini iletti.

“Hem çocuklar için hem yetişkinler için sosyalleşme imkanlar çok güzel”

 Sema Hızlıkan, “Öncelikle çok beğendim. Buraları zaten görmek istiyordum. Tepebaşı Belediye Başkanımız Ahmet Ataç’a yaptığı projeler için teşekkür ediyorum. Senfoni orkestrasını özellikle çok beğendim. İki öğrencim de senfoni orkestrasında. Bu tür hizmetlerin devamını diliyorum. Belde Evlerini de çok beğendim” dedi.

 Müjgan Hızlı, “2 yıldır Eskişehir’deyim. Tepebaşı Belediyesi’nin çalışmalarını çok beğeniyorum. Bu tür gezilerin olması da daha iyi tanımama vesile oldu. Hem çocuklar için yetişkinler için yapılan bu sosyalleşme imkanları çok güzel. Başkanımıza teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

 Sahide Yıldırım, “Belediye Başkanımıza çok teşekkür ederiz. Çalışmalarından çok memnunuz. Belde Evlerinin her etkinliğine katılmaya çalışıyoruz. Başkanımızın başarılarının devamını diliyoruz” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30