banner116

Sivil toplum kuruluşu temsilcileri Başkan Büyükerşen'i ziyaret etti

Eskişehir Emek ve Demokrasi Platformu üyeleri, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret ettiler.

Sivil toplum kuruluşu temsilcileri Başkan Büyükerşen'i ziyaret etti
banner115

 Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin oluşturduğu Emek ve Demokrasi Platformu üyelerini makamında ağırladı.

 Platform üyeleri Başkan Büyükerşen’e nazik misafirperverliği için teşekkür etti. Ziyarette platform adına Nurettin Aldemir, özellikle son dönemde yaşanan öğrenci intiharları sonrası anket çalışması yaptıklarını belirterek öğrencilerin görüşlerini paylaştığı çalışmanın sonuçlarını Büyükerşen’e iletti. Aldemir, çalışmanın başta Valilik, diğer İlçe Belediyeleri, Milli Eğitim Müdürlüğü gibi çok sayıda kurumla da paylaşılacağını ifade etti.

 Başkan Büyükerşen de Aldemir ve platform üyelerine nazik ziyaretleri ve yaptıkları çalışma için teşekkür ederek çalışmanın sonuçlarını inceleyeceğini belirtti. Büyükerşen ayrıca Büyükşehir Gençlik Merkezleri ile Kadın Danışma Dayanışma Merkezi’nin kapılarının gençlere her zaman açık olduğunu ve her konuda danışabileceklerini vurguladı.

Eskişehir ve ülke gündemine ilişkin karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyaret çektirilen fotoğrafla tamamlandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30