Taraftarlarla buluştu

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehirspor Dayanışma, Geliştirme Taraftar Spor Kulübü Derneği (Es Es-Der) Başkanı Bülent Göktay ve beraberindekilerle buluştu.

Taraftarlarla buluştu

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya gelmeye devam ediyor.

Es Es-Der Başkanı Bülent Göktay ve yönetim kurulu üyeleri, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ı makamında ziyaret etti. Ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan Başkan Göktay, Eskişehir gençliğinin sportif faaliyetler noktasında daha sağlıklı bir yapıya kavuşması, taraftar kültürünün fair-play ve etik değerler noktasına taşınabilmesi, gençliğin Atatürkçü ilkeler çerçevesinde doğru örgütlenebilmesi adına faaliyet yürüttüklerini söyledi. Göktay, “Es Es-Der olarak Ahmet Başkanımızı ziyaret ettik. Kendisinin fikirlerini aldık. Gençliğin sportif anlamda doğru yönlendirilmesi adına Tepebaşı Belediyesi ve Es Es-Der olarak ortak projeler üretme noktasında mutabakata vardık. Ben misafirperverliğinden dolayı başkanımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Ataç da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Göktay ve beraberindekilere çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaret, günün anısına hatıra fotoğrafı çekinilmesiyle sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2019, 11:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner25

banner26

banner21

banner31

banner28

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner30

banner23

banner27