Tarkan'ın Geççek şarkısı 20 milyon'u geçti!

Megastar Tarkan'ın gündem olan yeni şarkısı 'Geççek'in yarattığı etki büyümeye devam ediyor. 'Geççek', tüm dünyada en çok izlenen klipler arasında yer almaya devam ederken, şarkı 4 gün içerisinde 20 milyondan fazla görüntülenme aldı.

Tarkan'ın Geççek şarkısı 20 milyon'u geçti!

Çok kısa bir süre önce Türkiye’nin en sevilen sanatçılarından ‘Megastar’ Tarkan yeni şarkısı ‘Geççek’i sevenlerinin beğenisine sunmuş; sözleriyle dikkat çeken şarkıyı beğenen olduğu kadar Tarkan’a yakıştıramayan da olmuştu. 

Hayranlarının karşısında çıkan Tarkan’ın yeni şarkısına ilgi de haliyle oldukça fazla oldu. 'Geççek', yayınlanmasından sadece günler sonra çeşitli sosyal medya platformlarında rekor kırdı.

Daha önce ‘Geççek’i nasıl ve neden yazdığına dair konuşan Tarkan, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullanmıştı: “Bir yıl kadar önce ruh halimin çok iyi olmadığı bir dönemden geçtim. Pandemi, dünyada olup biten üzücü olaylar, insanlığın endişe verici gidişatı, doğanın yok edilişi gibi bir sürü şey beni çok olumsuz etkilemiş, umudumu kaybeder gibi olmuştum. O anlarda bu şarkının melodi ve sözleri içimde yankılandı. 'Geççek geççek elbet bu da geççek, gör bak umudun gününü gün etçek'. Hepimize iyi gelecek bir şarkı yazmalıyım dedim. Belki bu şarkı bizi biraz teselli eder, bize moral verir, umut olur diye düşündüm. Dilerim ki “Geççek” yüzünüzde bir gülümsemeye vesile olur ve hepimize iyi gelir."

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2022, 00:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner25

banner26

banner21

banner31

banner28

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner30

banner23

banner27