Cem Yılmaz Eskişehir'e gelecek!

Cem Yılmaz’ın yönettiği ve Cem Yılmaz, Zafer Algöz, Özkan Uğur, Necip Memili’nin gibi ünlü oyuncuların oynadığı Karakomik Filmler: Kaçamak filminin Eskişehir Galası, Cinemaximum Espark’ta düzenlecek.

Vizyondaki popüler filmlerin Eskişehir galalarını gerçekleştiren Cinemaximum Espark, yılın en iddialı filmlerinden Karakomik Filmler: Kaçamak’ın galasını gerçekleştirecek. 22 Ekim'de Cem Yılmaz’ın da katılacağı galaya Eskişehirli vatandaşların yoğun ilgi göstermesi bekleniyor. Sinema salonlarında sinemaseverlerle buluşacak olan Cem Yılmaz ve beraberindeki oyuncular, şanslı sinemaseverlerin sorularını yanıtlayacaklar.

Karakomik Filmler serisinin ilki olma özelliği taşıyan Kaçamak, 4 arkadaşın çıktıkları tatil sırasında başlarına gelen olayları eğlenceli bir dille konu alıyor. Can Yılmaz, Zafer Algöz, Necip Memili ve Özkan Uğur’un tatile çıkan 4 arkadaşı canlandırdığı filmde, Cem Yılmaz da gittikleri otelin sahibi Alpay karakterine hayat veriyor. Nilperi Şahinkaya ise bilim kadını olarak rol alırken Alişan Uğur da dahi bir bilim adamını canlandırıyor. ‘2 Arada’ filminde seyirci Ayzek’in macerasına ortak olacak. Tüm hikayenin arabalı bir vapurda geçtiği filmde; Cem Yılmaz Ayzek karakterini canlandırıyor. ‘2 Arada’ filminde Cem Yılmaz’ın yanı sıra Zafer Algöz, Ozan Güven, Cemre Ebuzziya, Uraz Kaygılaroğlu, Bala Atabek, Umut Kurt ve Cem Davran rol alıyor. Filmlerin görüntü yönetmenliğini Ahmet Sesigürgil üstleniyor. Filmde arabalı vapurda çaycı olarak görev yapan Ayzek’in seyirciyi farklı hayatlara ve farklı mekanlara taşıyacağı maceraları anlatılıyor.

FRAGMAN İÇİN TIKLAYABİLİRSİNİZ

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2019, 13:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30